Jako další přijal pozvání na rozhovor pokladník Patrik Krebs!

Páťo, už̌ nějakou tu dobu působíš̌ v černivském dresu a jak jsi zatím spokojený?

Ano, máš pravdu, nějaká sezóna v černivském dresu už to bude. Za tu dobu jsem si Černiv oblíbil, našel jsem tu spoustu nových kamarádů a jsem opravdu rád, že tu můžu být.

Je vidět, že vedení a team je s tebou, taky spokojený a jsi asistent kapitána. Dává́ ti to impuls a chuť do hry?

Tak to opravdu nevím, jestli jsou semnou spokojení (smích), protože skoro při každém utkání slyším z poza lajny halekání našeho prezidenta na mé jméno (smích). Možná to je tím, že nerad prohrávám a mám spoustu připomínek během zápasu. A to, že jsem asistent asistenta kapitána je asi důvod ten, že nerad prohrávám a snažím se motivovat tým k nejlepšímu hernímu výsledku.

Jak vzpomínáš na působení v Brozanech? Odehrál jsi i nějaké ty minuty v ČFL.

Na působení v Brozanech vzpomínám hrozně rád, získal jsem tam hodně zkušeností a přátel, hrozně bych chtěl poděkovat panu Brožíkovi který mě vedl v žákách, byl to nejlepší trenér a hrozně mu děkuji za všechno co pro mě kdy udělal. Myslím, že právě on má největší zásluhu na tom, že jsem měl možnost dostat se do A týmu a být v týmu s hráči jako byl Roman Potočný, Pavel Verbíř ml., Maroš Klimpl atd. Mohl bych jmenovat dalších x jmen. To, že jsem si s nimi mohl zatrénovat, zahrát pár minut v ČFL a pár přátelských utkání si vážím hrozně moc.

Sice není dohraný podzim 2020, ale jak jsi zatím spokojený?

Myslím si, že nemůžu být nic jiného než spokojený. Všechny mistrovská utkání jsme vyhráli a v poháru jsme se dostali do semifinále. Doufám že až se soutěže znovu rozběhnou, budeme pokračovat ve vítězné vlně jako doposud.

Myslíš si, že team má na to se porvat o postup?

Myslím si, že tým má na to bojovat o horní příčky tabulky, ale dělat závěry o postupu je ještě brzy, protože nemáme odehráno ani polovinu zápasů z celé sezóny a spoustu těžkých zápasů nás ještě čeká.

Co ty osobně, jak se cítíš na hřišti? Po zranění v létě jsi odehrál kvalitní utkání a vypadal jsi velice suverénně.

Po zranění levé nohy jsem na sobě začal více pracovat, zhubl jsem nějaký to kilo a začal makat v posilovně a na hřišti, myslím si, že to přineslo své ovoce a na hřišti jsem se cítil o dost lépe než před zraněním.

Už máš koupené dárky na vánoce?

Dárky na Vánoce částečně mám, ale pár dárků ještě potřebuji dokoupit.

Kapr? Řízek? Klobása?

Určitě řízek (smích)

Díky za rozhovor Páťo, chtěl bys říct něco závěrem?

Určitě bych chtěl poděkovat vedení, týmu a samozřejmě fanouškům kteří nás chodí podporovat na každý zápas. Blíží se Vánoce a Nový rok, proto bych chtěl všem fanouškům a lidem kteří se pohybují kolem klubu popřát krásné svátky bohatého Ježíška a šťastný Nový rok.

Děkuji za rozhovor a budu se na vás znovu těšit v roce 2021 Ahoj.