TJ Sokol Černiv – TJ Sokol Vraný 2:2 (1:2)

Předposlední přípravný zápas jsme odehráli na umělé trávě v Brozanech a soupeřem nám byl tým TJ Sokola Vraný více trenér M. Prágl ” Vranský Sokol byl zatím naším nejsilnějším soupeřem, který nás dostal pod tlak a ukázal nám na čem bychom ještě měli pracovat. Jejich tým prošel během zimy výraznou obměnou kádru, výrazně posílil a na hře to bylo vidět. Mají mladý běhavý tým, který pod novým trenérem měl herní tvář. Jejich vysoký pres a naše velmi laciné ztráty v nebezpečných prostorech nás dostali nejednou do úzkých a jen díky výborným zákrokům Tomáše v bráně byl stav jen 2:1 v prospěch Vraného. My jsme taky měli pár šancí, které jsme spálili! Druhý poločas byl už herně slabší z obou stran, kdy oba týmy ztráceli lehké míče a spíše se hrálo od vápna k vápnu. My jsme dokázali vyrovnat po pěkné kolmé akci, kterou po pěkné přihrávce Romana Lubase zakončil Šimon Baran. Vcelku šlo o kvalitní utkání,které sneslo přísné měřítko.”

Sestava 1 půle : Chodura – Hesko, Krebs, Prágl, Černý, – Bovška, Mareš, Podařil, Horák – Uličný T., Lubas,

Sestava 2. Půle : Chodura – Hesko, Krebs, Prágl, Černý, – Bovška, Mareš, Podařil, Baran – Uličný M. Uličný T.

TJ Sokol Černiv – TJ Sokol Košťany 3:0 (KONTUMACE)

Poslední zápas v rámci turnaje “Zimní liga Povrly” se bohužel neodehrál, soupeř se k utkání nedostavil a tak výsledek byl kontumován v náš prospěch 3:0 . V turnaji jsme skončili druzí! Vítězem se stali hráči MSK Trmice.

TJ Sokol Černiv – FK Lahošť 8:2 (5:1) (Roman Lubas 3, Tomáš Uličný 2, Baran Šimon 2, Horák Kuba)

V šestém kole nás čekal tým FK Lahošť. Na lavičce tentokráte chyběl trenér Míra Prágl, ale hráči utkání zvládli. O hodnocení se tentokráte postarali jiní.. 🙂 ” Náš celek do utkání vstoupil pomaleji, toho soupeř využil a dostal se do vedení! Po obdržené brance náš tým zvýšil tempo, soupeř začal nestíhat a výsledkem byl obrat na 5:1 do poločasu. Druhý poločas byl opět pod tíhou vysokého vedení slabší, ale přesto jsme dokázali vsítit ještě tři branky. “

Sestava 1 půle : Lubas Jirka – Hesko, Krebs, Vít, Černý – Horák Kuba, Mareš, Bovška, Baran – Lubas Roman, Uličný

Sestava 2 půle : Vít – Podařil, Hesko, Krebs, Horák Fanda – Horák Kuba, Bovška, Lubas Jirka, Baran, – Lubas Roman, Uličný

TJ Sokol Černiv – Povrly 2:0 (4:1) – ( Míra Prágl, Kuba Horák 2, Roman Lubas)

5 kolo turnaje před nás postavilo tým Povrlů, hrající taktéž okresní přebor ústecké skupiny, kde okupují vršek tabulky. Tudíž bylo jasné, že to nebude procházka! To se potvrdilo, ale více již dnes hrající trenér Míra Prágl ” po dvou doslova odfláknutých utkáních jsme si v týdnu museli popovídat, protože přístup hráčů nebyl zdaleka takový jaký by měl být a měl hodně daleko do toho co bych od hráčů očekával. Nevím zda to bylo tím že jsem musel nastoupit 🙂 , nebo si hráči vzali moje slova k srdci, ale od první minuty kluci plnili co jsme si řekli před samotným utkáním a od první minuty jsme byly v zápase! Soupeři jsme první poločas dovolili pouze jednu střelu na branku a jednu “šanci” po hrubici Vendy v brance. Po zásluze jsme tak vedli v poločase 2:0, když se trefil z penalty Míra Prágl a po samostatném nájezdu Roman Lubas. Druhou půli jsme začali vlažně a soupeř nás za to potrestal ze standardní situace, kdy se nádherně do šibenice trefil hostující stoper! Poté jsme opět přepnuli na vyšší stupeň a hráli fotbal jako v první půli. Výsledkem byly pěkné góly Kuby Horáka. Bohužel musím podotknout, že výsledek mohl být pro nás mnohem vyšší! Z toho co jsme opět dokázali pálit zůstává rozum stát avšak pochvalu zaslouží hostující golman, který si ve hře jeden na jedna dokázal spoustu věcí pohlídat a naše šance likvidoval ve velkém! Nic je to příprava, jedem dál!

Sestava 1 půle : Netolický – Hesko, Prágl, Krebs, Mareš, – Horák Kuba, Bovška, Podařil, Baran, – Lubas R., Král

Sestava 2 půle : Netolický – Hesko, Prágl, Krebs, Mareš, – Horák Kuba, Bovška, Podařil, Baran, – Lubas R., Lubas J.

TJ Sokol Černiv – Lovečkovice 4:0 (1:0) – ( Baran Šimon 2, Podařil Jirka 2)

Ve čtvrtém zápase zimního turnaje jsme narazili na papírově nejslabšího soupeře a bohužel se tato informace negativně propsala do zápasu. ” Celým zápasem jsme se bohužel dost protrápili, na klukách bylo vidět, že soupeře dost podcenili a přístup zdaleka nebyl takový jaký by měl být! O poločase jsem musel dost zvednout hlas aby se kluci probudili a začali fotbal brát vážně. Bohužel i přes nepatrné zlepšení ve druhé půli, byl výkon týmu celkově hodně špatný! Dalším herním aspektem co mě trápí je zahazování 1000%ntních šancí … z toho co mi jsme schopní nedat zůstává rozum stát… viz 3 neproměněná penalta .. 3 exekutor a 3 selhání. Nutno dodat že všechny penalty byly kopnuté opravdu hrůzostrašně! 2 penalty mířili dokonce hodně mimo branku! Musíme pracovat dál a věřím že se to zlepší! Všechno je to o přístupu! “

Sestava 1půle : Netolický – Černý, Hesko, Krebs, Horák F. – Bovška, Podařil, Uličný, Lubas, Baran – Vít

Sestava 2půle : Netolický – Černý, Hesko, Krebs, Horák F. – Bovška, Podařil, Uličný, Baran, – Horák J., Vít

TJ Sokol Černiv – Dolní Habartice 7:1 (6:0) – (Horák Kuba 2, Baran Šimon 2, Lubas Roman, Krebs Patrik, Bovška Zdeněk)

V dalším kole zimního turnaje se slabším soupeřem z Dolních Habartic….. ” I přesto, že soupeř nebyl z nejsilnějších (se vší úctou k soupeři) jsme první poločas hráli to co po hráčích vyžaduji! Volili jsme správné přihrávky do správných prostor a využívali tak charakterové vlastnosti útočících hráčů. Naopak dozadu jsme hráli zodpovědně a nepustili soupeře do šancí. Výsledkem toho bylo celkem 6 vstřelených branek do poločasové přestávky. Druhá půle byla z naší strany hodně slabá, pod dojmem vysokého vedení jsme úplně vypustili herní systém z první půle.. začal to být hurá fotbal a byla to spíše holomajzna! Celkový výsledek 1:1 z druhé půle tak hovoří za vše! Jsem celkem zklamaný z neproměňování jasných tutovek, kterých jsme měli opravdu dost! Je na čem pracovat, ale jsme teprve na začátku přípravy! ”

Sestava 1 půle : Chodura – Vít, Hesko, Krebs, Černý – Bovška, Mareš, Podařil, Baran – Horák Jakub, Lubas Roman

Sestava 2 půle : Chodura – Hesko, Netolický, Krebs, Horák Fanda – Bovška, Mareš, Podařil, Baran – Lubas Roman, Lubas Jirka

TJ Sokol Černiv – MSK Trmice 1:5 (0:3) – (Lubas Jiří)

Ve druhém kole jsme narazili na tým MSK Trmice, který nám udělil lekci z produktivity! ” Ze 7 šancí, které si soupeř během zápasu vytvořil, dokázal 5 krát skórovat. Naopak my jsme šancí měly více než dost na to abychom zápas zvládli výsledkově podstatně lépe! Hlavním paličem dne byl Jirka Podařil, který v jasných tutovkách vždy zvolil “špatné” řešení. Zdatně mu však sekundovali Roman Lubas, který neproměnil pokutový kop, Šimon Baran, který svá sóla taktéž nezakončil přesně a i Kuba Horák měl své šance. Co je však důležitější, nedokázali jsme navázat herně na zápas s Dobříní. Naše hra byla plná obrovských chyb, velice nepřesných přihrávek a hlavně byla plná složitých řešení. Obranná fáze hry nebyla tak kompaktní a soupeř tak často chodil do brejkových situací, které buď soupeř zužitkoval jako v prvním poločase 3 brankami nebo jsme je na poslední chvíli stačili uhasit. Celkově ten zápas hodnotím jako herně velice nepovedený!

Sestava 1 půle : Chodura – Hesko, Netolický, Krebs, Černý – Horák Kuba, Mareš, Podařil, Bovška, Baran, – Vít Pavel

Sestava 2 půle : Chodura – Horák Fanda, Hesko, Krebs, Černý – Horák Kuba, Mareš, Lubas Jirka, Baran, Bovška, – Lubas Roman

TJ Sokol Černiv – TJ Chemička Dobříň 3:0 (3:0) – (Tomáš Uličný 2x, Kuba Horák)

V rámci 1 kola zimní ligy, kterou pořádá mužstvo Povrly, se náš tým střetl s týmem naší skupiny mistrovských klání. O hodnocení jsme požádali trenéra našeho týmu Míru Prágla. “Na to, že jsme v tréninku teprve týden a šlo o první utkání po dlouhé zimní pauze jsem s průběhem a předvedenou hrou spokojený. Hráli jsme zodpovědně směrem dozadu a dopředu jsme byly hodně nebezpeční. Soupeř si vytvořil za celý zápas asi 3 šance, zatímco my jsme jich dost zazdili včetně penalty, kterou Tomáš Uličný poslal hodně nad branku. 70 min předvedené hry bylo naprosto v pořádku, 20 minutovka z druhé půle byla slabší, plná nepřesností a trochu chaosu. Poté už se to srovnalo a zápas jsme kontrolovali.”

Sestava 1 půle : Netolický Vašek – Hesko, Netolický Michal, Krebs, Černý – Horák Kuba, Podařil, Uličný, Mareš, Baran – Lubas

Sestava 2 půle : Netolický Vašek – Horák Fanda, Vít, Krebs, Černý – Baran, Mareš, Uličný, Bovška, Horák Kuba – Lubas Roman