V úterý začali naši kluci s přípravou na novou sezonu. Tréninku se účastnilo 11 hráčů zbytek týmu tráví na dovolených, nebo si líže nějaké ty šrámy. K týmu se postupem času připojí určití nováčci a o těch budeme postupně informovat. Zatím jen můžeme sdělit jméno první možné posily, kterou je Kuba Horák. Vedení aktuálně začíná jednat s mateřským oddílem na příchodu tohoto mladého, rychlého křídelníka!

Kubovi je 24 let, je to nejen talentovaný fotbalista, ale uživil by se i jako model před objektivem fotoaparátů, což je z jeho facebookového profilu jasné. Info pro dámy – Kuba je šťastně zadaný takže ruce pryč!! Vedení si od Kuby slibuje přímočarost, rychlost a důraz! Žádná s těchto vlastností mu není cizí!

Dalším velkým oznámením je dohoda s vedením Sokola Terezín o setrvání všech zimních posil na trvalý přestup do našeho týmu! Jedná se o Petra Heska, Tomáše Uličného, Jirku Podařila a Šimona Barana! Všichni projevili zájem setrvat v našem týmu a skvěle zapadli do řádu kabiny jakoby zde byly odjakživa! Jsme za to nesmírně rádi!

Avšak k přestupům patří i odchody! Zatím jediným “uprchlíkem” je Michal Řehák, který se rozhodl pokračovat v kariéře v Libochovicích, kde již nyní trénuje a není s naším týmem. Michal svůj zájem odejít vyřkl již v průběhu Btřídního ročníku a vedení Černiva mu v odchodu nebránilo! Michalovi přejeme hodně zdaru v novém konkurenčním dresu!

O dalších změnách Vás budeme informovat během letní přípravy týmu!