Za klub bychom chtěli srdečně poblahopřát naší bývalé neotřesitelné golmanské jedničce k narození syna. David Chodura, bratr naší aktuální brankářské jedničky Tomáše, a jeho partnerka Jana přivedli na svět báječného klučinu jménem Oliver. Všichni jsou v pořádku a mají se výborně. Aktuálně se již těší na návrat z porodnice a na to až Olí začne mamku s taťkou překvapovat!

Od obou rodičů jsme dostali povolení ke zveřejnění několika momentek a tak se o ně strašně rádi podělíme!

Připraven do akce pane doktore?!

Oliver se narodil při sobotním večeru 29.5. – už teď je to pěkný čahoun se svými 50 cm ! Váha tak akorát 🙂 3.5 kg

A tady něco co se prostě musí! Strom k tomu prostě patří! 🙂

Ještě jednou gratulujeme !

Avšak potomků není nikdy dost! a tak se sice opožděně, ale přece vracíme v čase zpět, konkrétně na začátek měsíce února, protože musíme také gratulovat k narození dcerky našeho kapitána Pavla Víta a jeho vyvolené Báře, kteří na svět přivedli mladou slečnu Aničku díky které bude tento svět zase hezčí!

Babyboom! však ještě rozhodně nekončí! Pandemie totiž měla i své “světlé” 🙂 stránky a tak se společně všichni těšíme na narození dalších potomků v Sokol Černivské rodině! O koho jde? Třeba pokaždé o druhého potomka v rodinně Práglů – kdy Martin s Pájou brzy na svět přivedou svého druhého potomka a rovněž tak Míra s přítelkyní Nikčou jsou v očekávání. Aby toho nebylo v rodině Vítů málo, také starší bratr našeho kapitána Petr se svou přítelkyní Pájou jsou v očekávání! O jaké pohlaví se jedná si redakce nechá pro sebe! O narozeních budeme informovat hned jak to bude aktuální a redakce věří, že se budeme moci podělit i o nějakou fotečku – samozřejmě s výslovným svolením šťastných rodičů!

0 0 votes