První přípravu jsme odehrály na domácí půdě se sousedními Úpohlavy. Přísnější měřítko snesl i díky poločasovému výsledku 6:0 pouze první poločas, kdy se hráči snažili plnit to co si v kabině řekli. Druhý poločas, ačkoliv jsme přidaly další 4 branky, byl plný nepřesností a laxnosti z obou stran. To se také podepsalo pod dvě hostující branky kdy se Upohlavští pokaždé řítili samy na Tomáše Choduru a svá sóla proměnili. Zápas tak skončil 10:2.

Do zápasu naskočili nové tváře Vašek Černý a Jakub Horák a nutno dodat, že kluci si vedli opravdu dobře. Svými výkony si řekli o místo v sestavě a vedení již usilovně pracuje na jejich příchodu.

Další utkání, které bude zároveň generálkou sehrajeme proti Duchcovu netradičně v neděli od 10:30 rovněž na domácí půdě!