Nejprve mladší přípravka .. na tu čekal anglický týden. Ve čtvrtek vyběhla v derby zápase na pažit v Libochovicích a vedla si znamenitě! Svého soupeře přejela 22:3 a připsala si první body! Poločasový stav 11:1! Paráda!

Poté je čekal domácí zápas s Lovosickým B týmem a zápas to byl věru zajímavý… oba týmy se tahaly o výsledek až do samotného konce, ale bohužel tým z Lovosic nakonec urval body … výsledek zápasu 12:17 po poločase 6:8!

Starší přípravka pak v neděli zajížděla k zápasu do Lovosic a bohužel stačila držet zápasové tempo pouze 2 třetiny .. poté bohužel vypadla z role .. výsledek 30:4 po poločase 13:2.

ale nic se neděje .. jdeme dál !

A jak řekl trenér Míra Kalivoda : Výsledek je krutej, ale naše hra, dvě 15 minutovky vůbec nebyla špatná. Musím všechny pochválit za snahu a bojovnost. 👍👋My se zvednem a budem lepší! 💪⚽

0 0 votes