Jak již mnozí možná víte, Sokol Černiv ve spolupráci s obcí Chotěšov rozjeli fotbalový projekt přípravek, který již trvá více než rok. To, co ale jistě nevíte je, že tato spolupráce bohužel nevydržela a tento projekt zanikl. Ale né nebojte, zanikl ve smyslu vzájemné kooperace s obcí Chotěšov! Sokol Černiv si děti vzal pod svá křídla! Aktuálně probíhají nábory dětí k tomuto nejoblíbenějšímu sportu. Tým našich nejmenších ratolestí momentálně čítá okolo 10 dětí a nadále se bude věříme rozrůstat! O naše nejmenší se stará tým zkušených fotbalistů pod trenérským vedením Míry Kalivody.  Prckové trénují dvakrát v týdnu (úterý čtvrtek) na hřišti v Černivě a je na ně radost pohledět!

Takže APEL na Vás rodičové! Pokud máte doma děcko, které by si chtělo fotbal zkusit v dobrém dětském kolektivu, dobré partě trenérů, neváhejte a přiveďte ho do Černiva. Rovněž se také můžete ozvat našim trenérům a optat se co jak.

Míra Kalivoda : 775 468 154

Tomáš Chodura :  777 619 761