Jak všichni víme, díky koronaviru a tím pádem zrušené dohrávky jarní sezóny, byla pauza o poznání delší. Tým se poprvé sešel na začátku června aby sehrál 2 přátelské zápasy + turnaj v malé kopané v Klapém tak jako každý rok. Bohužel dlouhá pauza zapříčila, že hráči ztratili hodně ze svých fyzických sil a fotbalových dovedností. Zápas v Lukavci nám nastavil nemilosrdné zrcadlo a tak jsme se společně dohodli, že od července začneme naplno trénovat abychom alespoň trochu zmírnili dopad té proklaté virózy!

Zatímco většina klubů pořádalo dokopné a ještě nyní si dopřávají letní pauzu, náš tým se věnuje přípravě na novou sezónu. Ta oficiálně odstartovala ve středu 1.7. kdy tréninky najeli na režim úterý čtvrtek sobota. Trenér kluky opravdu nešetří a za uplynulých 14 dní naběhali opravdu dost. Do mistráků zbývá přeci jen ještě nějaký ten čas, dá se říct příprava je stále na začátku, takže věřím že kluci na sezónu budou dobře připravení.

Samozřejmě kluci nebudou jen běhat objemy, ale pro fotbal jsou důležitá dvě mužstva proti sobě a tak mi dovolte vás informovat o sjednaných přátelských utkáních.

První z nich je na domácím hřišti 25.7. Sobota od 17 hodin proti FK Sokol Milešov.

Druhý bude na venkovním hřišti a sice 2.8. Neděle od 17 hodin proti Sokolu Vraný

Třetí utkání je v plánu na víkend 8-9.8 proti TJ Vaňov – místo, den a čas výkopu bude upřesněn v týdnu 20.7. – 25.7.

Čtvrté a zároveň poslední utkání bude na domácím hřišti 15.8. od 17:00 proti rezervě Velvar.

Mistrovská podzimní část začne o víkend 22-23.8.

0 0 votes
Article Rating