V pátek 3.1. plně vypukly narozeninové oslavy dvou báječných sester, které dnešním dnem pokračovaly! A protože Natálka a Nelinka jsou nejen skvělé a věrné fanynky, které můžeme potkat na každém našem utkání, ony jsou hlavním hnacím motorem našeho Černivského fanklubu! To samozřejmě vnímá i hráčské osazenstvo našeho dospělého týmu a tak se rozhodli, že děvčata na oslavě překvapí sladkou maličkostí. Dle ohlasů se “dárek” líbil a děvčatům udělal radost. Proto mi dovolte, jménem celého Sokola Černiv ještě jednou, takto veřejně popřát oběma mladým slečnám vše nejlepší k jejich 13náctým narozeninám! Hodně zdraví, štěstí, osobní pohody, školních úspěchů a hlavně ať je i nadále baví podporovat naše mužstvo!

Natálko a Nelinko! Děkujeme za podporu a těšíme se na viděnou!

Nelinka a Natálka