Dalším členem “starší”, zkušenější party hráčů, která působí v Černivském dresu je Fanda Horák…

Fando, ty už jsi 40tník, stále aktivní, který nevynechá skoro žádnou příležitost, jak směrem k tréninku, tak směrem k utkáním…. Před tebou třeba smeknout, ty snad nestárneš J !?

Věk jen číslo a fotbal mám rád. Pravda je že na mladší hráče tempem nestíhám, ale to už je asi normální. To nakonec vidím, když si jdu zahrát za gardu tam je to naopak. 😀

Na tréninku děláš věci vždy na 100% a spousta mladých by si z tebe měla vzít příklad! Dovedeš klukům něco vytknout, když se ti něco nelíbí?

Ono to jinak nejde. Jak se říká a je to pravda, těžko na cvičišti lehko na bojišti i když po pravdě řečeno je to už taky těžší. Nerad někomu něco vytknu, každý máme svoje mouchy…

V Černivském dresu jsi toho již prožil hodně. Jak se ti líbí aktuální dění v klubu, jak věci fungují / nefungují.?

V Černivy jsem tuším od roku 2002 a fungováním klubu sem nad míru spokojený a vážím si práce lidí, kteří se o chod klubu starají. V dnešní době to není nic lehkého.

Pojďme se podívat na tvé hodnocení odehraných zápasů a dosavadní výkony před ukončením soutěže.. Jak bys to zhodnotil…

V odehraných zápasech se jen potvrzuje práce lidí a atmosféry v klubu. Škoda jen že se podzim nedohrál. Věřím, že na jaře navážeme na výherní šňůru..

Příprava by měla začít  2. Ledna.. Těšíš se?

Už aby to bylo. Těším se, až nazuju kopačky a kopnu do toho nesmyslu kulatýho😀😀😀

Zajímá mě i tvůj názor na COVID v rámci sportování …. Jaký je tvůj pohled?

To je těžká otázka nejsem žádný virolog 😂😂. Ale za mě, klidně bych hrál.

Co ty a Vánoce.. ? Máš je rád? Měl jsi letos nějaké speciální přání?

Vánoce mám rád. Hlavně mně potěší radost rodiny z dárků to je pro mě to top. Já sám sem skromný a speciální přání nemám.

Co by sis popřál lidem do konce roku a do roku 2021

Rád bych popřál klidné prožití vánočních svátků. A do nového roku, hlavně zdraví ať se všichni sejdeme na hřišti a v hledišti i mimo něj.