Dnešním dnem (20.7.) startuje letní dril našeho A týmu! Do prvního mistráku máme něco přes měsíc, tedy spoustu času na to, abychom v týmu navázaly na to, kde jsme před měsícem skončily.

Tedy navodit v týmu vítězného ducha, soudržnost a dobou atmosféru, která doposud byla!

Během tohoto letního cyklu se tým utká s kvalitními soupeři, kteří nás opravdu prověří po všech stránkách.

Celé to začne zápasem v Duchcově – 31.7. s výkopem 17 : 30! Tým, který byl v Btřídě na prvním fleku v předchozím ukončeném ročníku, nepotřebuje žádný další komentář.

Druhý zápas odehrajeme 7.8. na domácím pažitu s dalším kvalitním a dobře známým týmem Sokol Vraný. Výkop je plánován na 17 hodinu

Třetí zápas odehrajeme opět venku, ale nedaleko. Soupeřem nám bude Litoměřicko B. Zápas se odehraje v Mlékojedech s výkopem v 17 hodin – 14.8.

Generálku před ostrým startem odehrajeme na domácí půdě proti Zlonicím. 21.8. s výkopem v 17 hodin

Poté již odstartuje soutěž a los nám opět přidělil těžký start v podobě dvou venkovních utkání. Opět začínáme v Rovném a poté zajíždíme do Lukavce. Třetí utkání odehrajeme doma proti Libotenicím.

0 0 votes