To, že práce s dětmi a mládeží obecně, je velice citlivé a důležité téma, si dobře uvědomujeme i my v Černivě….

Proto, se trenéři našich nejmenších zástupců (Míra Kalivoda s týmem asistentů…) fotbalu Černivského Sokola neustále snaží s dětmi pracovat a neváhá k tomu utratit svůj volný čas. Důkazem toho je víkendový kemp, který proběhl v domácích podmínkách.

Děcka (celkem asi 14 dětí) se sešla v pátek v odpoledních hodinách na hřišti v Černivě a v doprovodu svých rodičů začali stavět noclehy 🙂 v podobě stanů.

Stanová osada 🙂
V doprovodu rodičů vyrůstala stanová osada…

Po oficiálním zahajovacím ceremoniálu, přivítání dětí na kempu a rozloučení s rodiči, proběhla první tréninková jednotka.

Míra jak ho známe ve svém živlu .. je pedant a děti nic nemají zadarmo jak se říká…..

Po úporné dřině 🙂 , která na ně čekala, si jistě zasloužili odměnu v podobě opečených buřtů. Všichni se společně sešli u ohýnku a byla legrace.

Míra Kalivoda ukázal, že fotbal není jeho jedninou vášní ale v kuchyni by se rovněž neztratil 🙂 což je o něm známé 🙂

Večeří to ovšem nekončilo… Na děti čekalo překvapení v podobě stezky odvahy, která sklidila v ohlasech velký úspěch. To byl konec prvního dne … dobrou noc….. pssssssttt 🙂 !

Asistenti ( rákos a maflik 🙂 ) debatující nad programem druhého dne…

Druhý den po snídani následovala druhá tréninková jednotka ……

Sprcha po tréninku je normální věc avšak v přídě dětí vzala za vděk závlaha hřiště 🙂 , kde se děti ještě plné elánu docela vyblbli …

Následoval chutný oběd v podobě boloňských špaget se sýrem z dílny kuchařky Vlaďky Marešové, které se sluší ještě jednou velice poděkovat! 🙂 Dětem mooooc chutnalo… velkým osvěžením v průběhu dne byl pak sladký meloun.

kdo jiný s nožem v ruce než lodivod 🙂

Jak bývá zvykem, odpolední po-obědoví klid a volný čas trávený jak se dětem zalíbilo se nevyhnul ani zde…. jako exemplární případ poslouží foto zatížení kolotoče v pozdních odpoledních hodinách. 🙂

Druhou fází dne a celkově třetí trénink byla zátěž ve vodě 🙂 (v místním koupališti) a nutno dodat, že i tuto část si děti náramně užívali …

Další fází dne byl samozřejmě odpočinek a příprava na poslední čtvrtou závěrečnou tréninkovou jednotku, která opět proběhla na hřišti.

Po skončení tréninkové jednotky proběhla demolice stanové osady, balení věcí a odjezd ratolestí zpět do domovů.

Počasí se vydařilo na výbornou… nikdo se nezranil .. děti si kemp moc užili a odjížděli domů plné pozitivních dojmů a to je přesně to, o co v této věci jde !!! Udržet děti u sportu tak, aby je to bavilo!

0 0 votes
Article Rating