Ještě než se nám rozběhnou samotné Okresní fotbalové soutěže, je potřeba oddřít si letní přípravu. Atým ji zahájí v úterý 16.7. od 19:00 na Černivském domácím pažitu. Během letní přípravy se v našem dresu představí hned několik nových tváří, ale ty si představíme postupně ať už během přípravy, nebo před startem samotné soutěže.

Sokol Černiv tuto letní přípravu čeká trojice soupeřů. Jako první 27.7. FK Vchynice na Černivském hřišti od 17:00. Druhým soupeřem bude 3.8. TJ Sokol Úpohlavy, kde hřiště ještě nebylo stanoveno (budeme informovat v týdnu před utkáním). A konečně generálka bude na domácím hřišti s FK Duchcov a sice v netradičním čase a dnu v neděli 11.8. od 10:30.

Do soutěžního ročníku 19/20 vstoupíme venkovním utkáním v nedalekých Brňanech a sice 17.8. od 17:00!

Představení všech soupeřů proběhne průběžně jako v krajské soutěži, pomocí Černivského zpravodaje!

O dalších změnách a novinkách Vás budeme informovat, takže sledujte náš web!