druhé a zároveň poslední utkání před vstupem do okresní soutěže jsme odehrály rovněž na domácím pažitu s kvalitním soupeřem FK Duchcov, který se zachránil v B třídě! A generálka to byla opravdu povedená! Diváci viděli myslím kvalitní utkání s hodně šancemi a rovněž hodně góly.

Do kabin po hvizdu první půle se šlo za nerozhodného stavu 2:2 a nutno dodat že oba týmy měly ještě své šance.

Za nás se dvakrát prosadil Tomáš Uličný, který využil krásnou souhru s Jirkou Lubasem, když tváří v tvář golmanovi hostí nedal žádnou šanci a poté krásnou obstřelovou ranou na zadní tyč nás poslal do vedení. My jsme inkasovali z penalty a poté si z naší obrany udělal doslova kuželky hostující útočník a bohužel smolně sražená střela Patrikem Krebsem zapadla za bezmocného Tomáše Choduru.

Druhý poločas začal z naší strany celkem dobře, když jsme se po krásné kolmé akci dostaly do vedení, když se opět tváří v tvář golmanovi hostí nemýlil Kuba Horák. Poté byla hra trochu neurovnaná s hodně zbytečnými ztrátami. Až přišla naše silná 15minutovka, kdy jsme spálily opravdu 4 až 5 stoprocentních gólovek a nedaly penaltu Pavlem Marešem. To byl jakoby zlom.. ojedinělá kolmá akce Duchcova a vyrovnání… Poté obrovské zaváhání Míry Prágla, který se nechal odtlačit a soupeř odskakuje do vedení 4:3 … o pár minut později bylo ještě hůře! Rozehraný rohový kop Duchcovských a přesně umístěná rána na přední tyč posílá hosty do dvougólového vedení! To jakoby nás probudilo a začaly jsme se hnát bezhlavě dopředu. Vyplatilo se .. nejprve opět krásná akce Šimon Tomáš Uličný a skvělý zákrok hostujícího golmana, nicméně balon se odráží přímo na nohy Fandy Horáka, který ho vrací do opuštěné brány. 5:4. Pak svým 3 gólem zápasu Tomáš Uličný využívá skvělou přihrávku Kuby Horáka a srovnává skóre! V tu chvíli chyběla do konce zápasu 1 minuta a nám zbýval čas na jednu akci, která opravdu přichází po velké hrubce hostující defenzívy! Do vápna se vřítil Tomáš Uličný a posílá krásnou přihrávku před opuštěnou bránu, bohužel na ni Šimon nedosáhl! Utkání poté končí! 5:5!

Sestava 1 poločas :

Chorura – Černý, Krebs, Prágl, Horák F. – Baran, Mareš, Uličný,Horák K., – Lubas J., Lubas R.

Sestava 2 Poločas :

Chorura – Černý, Krebs, Prágl, Horák F. – Štros, Mareš, Uličný,Horák K., – Baran, Lubas R.

Do zápasu nemohli naskočit Pavel Vít, Petr Hesko, Jirka Podařil, Michal Netolický.