Po několikaleté odmlce se na černivském hřišti opět v soutěžním zápase proháněli bývalí skvělý černivští fotbalisté. Na zeleném pažitu jsme tak mohli vidět bývalé hvězdy jako Vašek Netolický starší, Standa Malíř, Tomáš Prágl, Jirka Svoboda, Radek Gazdík, Jarda Hrebinka, Pavel Janů a další. V prvním soutěžním zápase přijel soupeř ze Sulejovic a bylo na co se dívat, kromě legračních situací a pěkných branek se hrál pohledný fotbal plný šancí.

Po první půli prohrávala naše garda 1:0. Ve druhé půli pak náskok soupeře ještě dvakrát doháněla .. Zápas skončil smírem 3:3 a tak si garda připisuje první ostrý bod v soutěžním ročníku. Příští pátek opět hraje Garda doma od 18:00 proti celku Malých Žernosek. O branky se postarali Ondra Rohlíček, Pavel Janů, Radek Česal

Přípravka, ještě než následující víkend vstoupí do svých bojů, absolvovala turnaj ve Zlonicích, kde skončila na krásném třetím místě. Již tento víkend se ale také dočkají ostrých zápasů. Mladší přípravka hraje v sobotu od 10 hodin derby v Libochovicích. Starší přípravka pak hraje své utkání v neděli doma kdy je čeká “béčko” Lovosic. Zápas se taktéž hraje od 10:00.

0 0 votes