Jak jistě víte fotbalové kluby se velkém vracejí k tomu co jim tak moc chybělo… kulatý nesmysl, zelený pažit, parta báječných lidí a hlavně fotbal celkově.

V této situaci nebylo třeba nic uspěchat a tak se náš tým poprvé po nucené pauze sejde 30.5. na domovském hřišti v Černivě.

Tým sehraje 4 přátelská utkání a bude se účastnit turnaje v malé kopané v Klapý.

První utkání je na programu 6.6. od 17:00 a to v nedalekých Brňanech.

Druhé utkání bude na domácím trávníku proti týmu Sokola Vraného a to 13.6. – 17:00

Třetí utkání sehrajeme s SK Lukavec na jejich pažitu a sice 21.6. od 17:00.

Poté přijde na řadu turnaj v malé kopané kde Černiv prostě nesmí chybět! 27.6. hřiště v Klapém

zakončení “jarní sezóny” přijde 4.7. s týmem Duchcova, hřiště Lahošť, Výkop 10:30

Poté se tým odebere na velice krátkou dovolenou a koncem července se opět sejde k plné přípravě na novou sezónu, která doufejme normálně odstartuje na konci srpna!