• Tomáš Uličný - 1 branka(y)
2 srpna, 2020 | 10:30

Report

Ve slunečném dopoledni prohra venku, která mrzí….

Na skvěle připraveném trávníku ( ostatně jak ve Vraném je zvykem) jsme odehráli 2 zápas přípravného období.  Sluníčko do obou týmu pálilo v plném rozsahu a nehrálo se úplně příjemně..

První poločas byl herně vyrovnaný a snesl měřítko…. domácí si vytvořili tak 2 až 3 brankové příležitosti s jednou proměněnou … zatímco my jsme brankových příležitostí měli o 2 až 3 ještě více… bohužel se nám v koncovce hrubě nedaří… 🙁   kdyby poločasový výsledek  byl 2:4 nikdo by se nemohl divit .. na kdyby se ale nehraje..

Druhý poločas jsme 5 až 10 minut spali a přišel trest v podobě 2 inkasované gólu ..  za 15 minut se nám podaří snížit na 2:1 z rychle rozehraného autu Tomášem Uličným …

3 gól inkasujeme po velice hrubé a netaktické chybě, kdy kopeme rohový kop.. odražený balon nemáme, získává ho vranský hráč (který je úplně sám) v klidu se otočí a s balonem se v klidu rozbíhá v doprovodu svých spoluhráčů do brejku, který končí 3 brankou v naší síti.

Celkově se Vraný z výhry raduje asi oprávněně, byly kombinačně mnohem lepší. My jsme těžili z jednoduchého fotbalu, ze kterého jsme měli brankové šance.  Bohužel zápas také ukázal jak nám chybí být na míči…. opravdu nespočet odevzdaných míčů soupeři.. ztráty míče v nebezpečných prostorech …. neschopnost si nahrát na 10 metrů.. a špatně řešené věci na soupeřově 16náctce …  na tom je potřeba hodně zapracovat !