4
Září 28, 2019 | 16:00
Černiv

Report

Brankové hody ….. i tak by se dalo shrnout toto utkání! Oko diváka se určitě nenudilo .. bylo k vidění 14 branek!

Do zápasu jsme vstoupily vlažně a prvních 15 minut nebylo z naší strany dobrých a to i přesto, že jsme po vlastním gólu D. Tesaříka vedly od 5 minuty 1:0! Ve 12 minutě je srovnáno na 1:1 když se z úhlu podaří srovnat hostujícímu Aljukičovi. Nutno dodat, že Tomáš Chodura v naší brance nemá čisté svědomí! V 15 minutě je ještě hůře. Propadly jsme v prostřed hřiště a brejk 2 útočníci na 1 obránce hosté proměňují! 1:2!  To nás zdravě naštvalo a přiložily jsme pod kotlem. Začali jsme běhat, kombinovat a hlavně vysoko napadat. Z toho pramenili šance, které jsme opět spalovaly … Žitenice byly pod permanentním tlakem a takřka se do poločasu nedostali za polovinu hřiště. Zkoušeli to buď dlouhým nákopem, který jsme si pohlídaly, nebo se utopili ve vlastních kličkách … Bušily jsme bušily a vyrovnání vyselo ve vzduchu dlouho! Konečně se to povedlo ve 35 minutě Michalu Netolickému, který uplatnil svůj důraz ve vápně hostí a střelou ze vzduchu na zadní tyč vyrovnal! Těsně před půlí se nám daří skóre opět vrátit na naší stranu. Obrovská chyba hostující defenzivy, kdy se hlavou pokoušeli dát malou domů, kterou vystihl Roman Lubas a lobem přes padajícího golmana hostí otáčí skóre. 44 minuta 3:2!

Do druhé půle jsme vlétly tak jak jsme zakončily tu první. Aktivně a kombinačně.. a ovoce to neslo už ve 48 minutě kdy, dostává před bránu krásný balon Roman Lubas a my odskakujeme na rozdíl dvou branek. Hosté psychicky po tomto gólu odešli a my je za to trestali brankovými hody!

54 minuta 5:2 – Kuba Horák prostřeluje golmana hostí

59 minuta 6:2 – Tomáš Uličný dostává pěkný balon za penaltou a pohotově do protipohybu golmana zvyšuje

66 minuta 7:2 – Tomáš Uličný znovu, tentokráte vypustil z 25 metrů nechytatelný projektil!

68 minuta 8:2 – pěknou přihrávku pod sebe zužitkoval Zdeněk Bovška

70 minuta 9:2 – opět pěknou přihrávku pod sebe dostal neomylný Zdeněk Bovška

75 minuta 9:3 – laxní chyba v rozehrávce, kterou potrestal hostující Šoltis

77 minuta 9:4 – gol z dobře řešeného brejku nám dává hostující kapitán Starý

Skóre uzavírá pro změnu náš kapitán a to přímo z rohového kopu! 87 minuta Jirka Podařil!

Hosté chtěli těžit z brejků a nějaké náznaky nebo pološance si pak ještě vypracovali! To my ale také a spoustu šancí jsme ještě nedaly! Za zmínku pak určitě stojí doslova bomba Kuba horáka z 35 metrů, které k překvapení všech končí na spojnici branky! Kdyby tohle tam padlo, tak by to byl gól hodný do soutěží o nej gól roku!