• Vlastní gól - 2 branka(y)
27 dubna, 2024 | 17:00
Černiv

Report

Zápas dvou různých poločasů a vítr který obecně asi rozhodl zápas.  První půli jsme začali dobře a během 10 minut jsme si vypracovali 3 velké gólové šance! Sám na brankáře šel David Laube, David Červený krotil skákající míč na penaltě až moc dlouho a ve druhé šanci neprostřelil z blízka opět David Laube brankáře hostí. Poté se první půle zlomila! Po větru nakopnutý dlouhý míč, vzadu jsme se nezajistili a hned inkasovali… 13 minuta 0:1! V 19 minutě je ještě hůř…  Patrik Krebs podklouzne v rozhodující fázi a brejk hostů končí v naší síti.  0:2!  Hřebíček do naší rakve přináší 34 minuta, kdy inkasujeme z dorážky 3 branku … 0:3 !  První poločas jsme nehráli vůbec dobře.. nebyly jsme fotbalový, nechtěli jsme a bylo to vidět!  Když k tomu přičteme vítr, který byl silný a nakoplí balony vzduchem nedoletěli nikam (a my si s tím nedokázali poradit) bylo vedení hostů zasloužené!  Náš výkon fakt nebyl dobrý!

Druhý poločas nám ale hrál do karet…. foukal pořád stejný vítr a navíc jsme hráli na spodní bránu… věřil jsem, že když dáme brzy gól tak můžeme se zápasem ještě něco udělat. Na soupeře se vylezli a on si kombinačně nevěděl rady… nakoplí balony nikam stále nedoletěli a navíc jsme je sbírali my.  Najednou jsme kopali dost standardek… rohů.. tlačili jsme se do zakončení. První branku dáváme v 65 minutě kdy se prosazuje David Laube! 1:3. O minutu později kopeme výborně roh, který si hostující záložník tečuje do brány – 66 minuta 2:3!  V 72 minutě se opět tlačíme do zakončení .. míč se dostává do strany velkého vápna.. tam si ho nachází David Červený který obalovačkou na zadní tyč srovnává na 3:3! V 75 minutě se strašně hloupě nechává vyloučit za strkanici a oplácení David Laube, ale společně s ním jde i hostující Sekera!  To nás naštěstí ale nerozhodilo a šli jsme si za svým!  76 minuta a otáčíme kormidlem! Hesiho rána která končí za háčky! 4:3!  V 88 minutě jdeme opět do útoku .. Kuba Horák utíká po straně hřiště a předkládá nabíhajícímu Romanovi Lubasovi, který by uklízel do prázdné branky! Jenže zásah hostujícího beka, který si sráží balon do branky mu tu radost bere.. nám ale ne! 5:3 ! Poté už konec zápasu a my se opravdu radujeme!