TJ Sokol Černiv vs TJ Slavoj Úštěk

Září 14, 2019 | 16:30
Černiv

Konečně za tři body!

Až v 5 zápase Okresní sezony jsme se dočkaly plného počtu bodů, ale paradoxně to nebyl vůbec náš zápas! Nehrály jsme úplně nejlépe, ale zato jsme byly produktivní a konečně se k nám přiklonilo trochu i toho štěstí!

Do branky se vrátil Tomáš Chodura a nutno dodat že on byl TEN rozdílový faktor! Spoustu toho pochytal a to i vyložené šance hostí!

Skóre se měnilo poprvé ve 13 minutě, kdy po rohovém kopu hosté uplatnili svůj důraz a hostující Horáček přes dvoje “housle” propasíroval vyražený balon do sítě! Hosté se však neradovali z vedení dlouho.  Běžela 16 minuta kdy se ve vápně po pěkném centru prosadil Tomáš Uličný! v 29 minutě jsme šli poprvé do vedení. Opět po pěkné akci ze strany hřiště se prosazuje Roman Lubas! Bohužel za 8 minut jsme zbytečně ztratily míč v pohybu vpřed a hosté na dvě přihrávky nacházejí v naší rozhozené obraně samotného Rešla, který obstřelem trefuje přesně. 37 minuta 2:2!

Druhý poločas bylo vidět, že nikdo nechce udělat chybu a hra byla plná nepřesností a faulů. My bohužel musely poslat do boje Marcela Týceho mladšího, neboť Fanda Horák nebyl pro zranění paty schopen dál bojovat! Dolů musel taky Jirka Podařil a to nebyly vůbec dobré zprávy! Do druhé půle jsme to prostě šli odbojovat! Do vedení jdeme v 55 minutě, když dlouhý pas vyslaný Hesim nevypustí Michal Netolický a pohotově ho vrátí před branku, kde si ho i díky důrazu Romana  Lubase srazí hostující Horáček do své branky! 3:2.

Poté byla hra opět hodně neurovnaná z obou stran a “nudu” vystřídala pikantní slovní přestřelka hostujícího Rešla s hlavním rozhodčím, za kterou vytasil hlavní sudí dvě žluté a tudíž červenou kartu během půl minuty!

Hosté zbraně rozhodně nesložili a vypracovali si pár solidních šancí, ale ty buď pochytal Tom v brance nebo je hosté promarnili!

Konečně bereme plný počet bodů!

Září 14, 2019 16:30 Mistrovské utkání 2019/2020

Černiv