3 října, 2020 | 16:00
Černiv

Report

3 body opět zůstali v Černivě !!!

Je to pěkná série musím říct, ale je to hlavně tím, že tým má natrénováno a víceméně až na výjimky plní vždy přesně co si v kabině na dané utkání řekneme..  Dnes to platilo taktéž… věděli jsme, že nebezpečí bude hrozit hlavně od dvojice Gebur, Černý a tak jsem hráče nabádal aby je měli pořád pod kontrolou. To se celý zápas dělo a zejména hostující Černý se moc do hry nedostal. Druhý zmiňovaný si za celý zápas říkal pohybem o míč, ale naše pozorná obrana ho k ničemu nepustila… i když, ne tak úplně..  Ocitl se v první půlce ve dvou nebezpečných situacích .. První z nich se udála na našem velkém vápně, když se pokoušel z otočky překvapit Tomáše v bráně.. střela šla však mimo naší branku. Druhou šanci jsme mu dovolili po naší chybě. Dlouhý balon za naší obranu, nedůraz Patrika Krebse, “špatné” vyběhnutí Tomáše Chodury, ale toho se naštěstí hostující útočník zalekl a jen píchnul do balonu, který rovněž končí vedle naší branky.  Toto byla největší šance hostů v celém zápase. Dvě akce do 30 minuty prvního poločasu jinak se Tomáš ani nezapotil.. Za to my jsme si od samého začátku vytvořili tlak.. hrálo se v drtivé většině na polovině hostů.. náš aktivní pohyb hostům dělal problémy, ale chyběla nám finální přihrávka. Do vedení jsme se však dostali brzy po ruce hostujícího beka a nařízené penaltě. Tu proměnil Pavel Mareš i když dal golmanovi hostí více než “čuchnout” 13 minuta 1:0! V prvním poločase ještě musíme zmínit velké šance Kuby Horáka, který se po výborně zahrané standardce dostal nikým neatakován k hlavičce z malého vápna. Reflexivní, ale neskutečný zákrok (svůj první a jeden z mnoha dnešní podvečer) předvedl hostující golman. Druhý, neméně skvělý zákrok předvádí při ostré střele Jirky Lubase, která jde pod horní tyč, golman opět na místě!  Poté se pokoušíme několikrát o střelbu z poza hranice. Vše přesvědčivě chytá….  A tak jdeme  do kabin s hubeným výsledkem 1:0

Druhá půle obraz hry nezměnila… my dobýváme branku hostů a držíme míč na svých kopačkách. Celkem slušně kombinujeme a snažíme se vstřelit druhou branku. To se nám ale podaří až v samotné závěru zápasu, kdy se k hlavě dostal Michal Netolický po standardní situaci a dává druhou branku. 90 min 2:0!  Druhý poločas ale nebyl co se týká přesnosti ten nejpovedenější. Ve finální třetině hřiště kazíme hodně přihrávek a dáváme tak soupeři možnost k brejkům. Bohudík vše stíháme uhasit taktickým faulem a nebo se o míč připravují hosté samy. Za druhý poločas jsme se několikrát dostali do dobrého zakončení, ale hostující golman měl svůj den a vše co jsme si vypracovali pochytal. U hostí v druhém poločase neregistrujeme ani jednu šanci, že by nějak ohrozili Tomáše v bráně a tak zaslouženě bereme další 3 body!

Hráčem zápasu bych označil za naší stranu Kubu Štrose, který odvedl výbornou práci! A za hostí je potřeba vyzdvihnout golmana, který nás svými zákroky přiváděl k zoufalství!

Co mne mrzí je ztráta Romana Lubase, který má svalový problém a bohužel jeho absence bude delší ….. Je tak jisté že do Dušník s námi nepojede. !  🙁  “

Toto je již druhý základní kámen který vypadl ! Pavel Vít rovněž jistě hrát do konce sezóny (snad jen té podzimní části) nebude!

” Budeme se muset opřít o jiné hráče.. trošku zarotovat sestavou a uvidíme cos to přinese.  Každopádně pojedeme do Dušník připravení a věřím že odvedeme dobru práci! “