Říjen 12, 2019 | 15:30
Černiv

Report

První poločas nás stál body …..

Evidentně bojácně s nastavenou taktikou co nejvíce zdržovat nastoupili hráči Žernosek do utkání 8 kola na našem domácím pažitu a my jsme toho bohužel nedokázaly využít!

Prvních 15 minut zápasu bylo jasně v naší režii, soupeř se k nám na polovinu hřiště podíval jen opravdu zřídka, jinak byl neustále pod tlakem. Z toho pramenily naše jasné 3 tutovky, které jsme bohužel zazdily! Zdánlivě nás to nemuselo mrzet, neboť jsme šli v 15 minutě do vedení Tomášem Uličným, který se v vápně prosadil střelou na bližší tyč. 1:0! To co se na hřišti dělo poté si nedovedu vysvětlit ještě nyní s odstupem času! Totální kolaps celého týmu! Naše hra byla doslova hrozná.. soustředily jsme se na výroky hlavního rozhodčího, které ač byly velice často nepřesné a často nám spíše škodily, tak to prostě musíme přejít a soustředit se na fotbal! Toho beze-zbytku  využili hosté, kteří se po našich velkých chybách a nedůrazu dostali do vedení až na 3:1, kdy se prosadil hostující Durček a dvakrát Jopa! My jsme se probudily až po 40 minutě, kdy jsme opět trošku přitlačily na pilu.. a bohudík jsme stačili do poločasu snížit Romanem Lubasem, který dostal pěkný oblouček za stopery od Míry Prágla a střelou na zadní tyč snižuje!

V poločasové přestávce byl v kabině slyšet řev, aby také ne.. byl to opravdu zoufalí pohled!

Druhý poločas jsme se do soupeře zakously a hráli konečně fotbal. Neslo to ovoce a soupeř byl neustále pod tlakem! Výsledkem byla nádherná vyrovnávací branka Tomáše Uličného, který napřáhl z 30 metrů a vypustil nechytatelný projektil! 3:3! Následně pořád tlačíme na pilu a zkoušíme zápas zlomit v náš prospěch! Výsledkem je bohužel nula gólů ale 4 tutovky! Šimon Baran – nepřesně … Tomáš Uličný dvakrát nepřesně .. a Roman Lubas to samé.. a Hesiho dělovku jen s problémy vyráží golman hostí nad branku    🙁

Pak přišla 69 minuta a penaltový zákrok Míry Prágla… bohužel hostující Spěváček vrací vedení Žernosekům.. 4:3! Poté hrajeme hodně zběsile na horu s otevřenou obranou a to je voda na mlýn hostů, kteří naše hloupé ztráty míče dokázali trestat. Názorný příklad byla 78 minuta, kdy by si naše obrana měla nafackovat! Dva hráči samy na Vencu Černého, který se snaží, ale marně.. Jopa dokonává hattrick a soupeř odskakuje na rozdíl dvou branek.5:3 z jejich pohledu. Opět se snažíme zvednout ze dna a snažíme se hrát fotbal. Bohužel rozhodčí kouskuje hru, dává nesmyslné karty na obě strany … jasné fauly nespíská … naopak fér souboje posuzuje jako nedovolené.. nutno podotknout že na obě strany!  A to moc nepřispívalo ke klidu v zápasu.. jak šel čas dále hlavní sudí se z toho rozklepal a dělal čím dále více chyb. V tento moment mu nadávali snad nejen všichni hráči ale i všichni diváci bez rozdílu na to komu fandí! Názorným příkladem byla 80 minuta zápasu, kdy do vápna vletěl Tomáš Uličný, byl faulován a rozhodčí píská penaltu… Bohužel se 4 minuty nehraje protože se hlavní sudí se jde radit s kolegou na lajně zda to bylo ve vápně nebo na hranici vápna což protestovali hosté..  naštěstí se oba dohodli a zahrávat se bude opravdu penalta! Tu si postavil Míra Prágl a koriguje na 5:4 v 84 minutě. O šest minut později se rozběhne s balonem Šíma Baran a je doslova sestřelen dvojicí hostí ve vzdálenosti nějakých 28 metrů od branky. Míč si postavil Míra Prágl a trefuje přímák za háčky! 5:5…. běžela 90 minuta

To co se stalo pak, se může stát snad jen nám… Hosté rozehrají .. pohodlně je necháme míč nakopnout na volně nabíhajícího Drbala.. necháme ho to zpracovat a co víc dáme mu čas na pěkný centr … V našem vápně se do souboje pustí Hesi s Vaškem Černým – a balon propadá k Toncarovi, který na zadní tyč propálí Tomáše Choduru….  Tohle se prostě stávat nesmí, ale takový je fotbal! Trošku to podtrhlo naši nedůslednost a náš špatný obranný výkon v tomto zápase!