TJ Sokol Černiv vs SK Dušníky

Výhra
Srpen 31, 2019 | 17:00
Černiv

S Dušníky prohra, která tolik nemrzí! Vyhrál totiž malinko šťastnější tým a my jsme na hřišti nechaly všechno..

v 11 hráčích, bez možnosti střídání, v takovém horku prostě fotbal hrát nejde … na to bych řekl jsme doplatily. A to ještě můžeme poděkovat Petru Vítovi, že svůj slib pomoci v nouzi dodržel.  Pojďme ale k zápasu.  Do něj jsme šli s cílem hrát dobře, pozorně, organizovaně dozadu a dopředu hrát rychle, kolmo na brejky. Chtěli jsme využít rychlosti. Bylo vidět že tato taktika plnila svůj účel a zatímco jsme Dušníky až na dvě vyjímky pouštěly jen do střel z dálky, které si pohlídal výborně chytající Jirka Spodniak, my jsme dopředu jednoduchými pasy hrozily mnohem více.

Do vedení jsme šli brzy ve 12 minutě, díky pěkné akci po straně hřiště, kdy dostal pěknou přihrávku za penaltou nabíhající Tomáš Uličný a ranou do protipohybu překonal golmana hostí. O chvilku později dostal Tomáš nádherný balon do sóla, ale vyhnal se trochu více do strany a v momentě střely mu balon skočil… bohužel zakončení tak bylo hodně nepřesné. Další pěknou podívanou byla volejová pumelice Kuby Horáka ze strany, ale výborným zákrokem podržel svůj tým hostující golman. V tu dobu Dušníky drželi více balon, ale do pořádného zakončení se dostávali ze hry jen zřídka. Hrozili především ze standardních situací – rohy atd., kde měli výškově opravdu navrch.

Vyrovnání přišlo ve 42 minutě, kdy jsme udělaly obrovskou hrubici.. na vlastní polovině jsme otevřeli střed hřiště a toho využil hostující Kuba Kühn… posouval si míč na střelu, ale nakonec míč posunul do lepší pozice na nabíhajícího Šimrala, který překonal našeho golmana. To byla velká škoda.

Druhý poločas byla spíše bitva vůlí.. Oba týmy hodně kazily, ale přesto se našli momenty na obou stranách, které přinesly trochu toho vzruchu. Za nás to byly akce agilního Tomáše Uličného, Pavla Víta – který na hrotu odváděl opravdu skvělou práci a byl asi naším nejlepším hráčem a Šimona Barana. Bohužel pro nás, rozhodnutí zápasu přišlo v 63 minutě, kdy jsme si nedokázali pohlídat akci po levé straně hřiště, kdy naběhnu-vší si Šimral přesně našel v malém vápně Štichhauera, který míč do prázdné brány uklidil.

My jsme se ještě snažily s vývojem něco udělat, ale 15 minut před koncem nám došly síly a vše oč jsme se pokoušely, bylo jednoduše řešitelné ze strany Dušník nebo nepřesné z naší strany.

Srpen 31, 2019 17:00 Mistrovské utkání 2019/2020

Černiv