TJ Sokol Černiv vs FK Litoměřicko B

1

TJ Sokol Černiv

loss
  • David Laube - 1 branka(y)
13 dubna, 2024 | 16:30
Černiv

Report

Přesně ten zápas, ze kterého když prohrajete můžete jít se vztyčenou hlavou. Udělali jsme pro vývoj zápasu hlavně v druhé polovině asi maximum…. bohužel se nám nepodařilo i přes nějaké šance zápas srovnat!

Víme jak kvalitní má Litoměřicko tým a tak jsem kluky nabádal aby jsme do zápasu nešli stylem otevřeného fotbalu, ale bohužel jsem tím kluky asi vylekal … (přeci jen máme v týmu dost nových tváří a zdaleka jsme nebyly v takové pohodě) … Hosté do zápasu vlétli s velkou vervou a chtěli mít rychle hotovo… naopak my jsme do zápasu nastoupili dost ustrašení, báli jsme se něco vymyslet, báli jsme se hrát… a než jsme se stačili rozkoukat prohrávali jsme po 12 minutách hry 2:0! Nutno podotknout že góly jsme si zkrátka dali samy! Již v 6 minutě bohužel Hesiho malou domů vystihl rozběhnutý útočník hostí a prohráváme 1:0. V 10 minutě už je to o 2 branky!  Hloupá ztráta míče 20 metrů od naší brány a skvěle vyřešený brejk hostí 2:0!  Trvalo nám dalších 20 minut než jsme se hrou dokázali srovnat s hosty. Během této 20minutovky měli hosté ještě dobré 2 velké šance. Tomáš v brance ale chytal výborně!  Srazit hřebínek hostům a trochu je znejistit se nám povedlo ve 33 minutě zápasu… po dobré kombinaci Míra Prágl našel obloučkem rozběhnutého Davida Laubeho, který uplatnil důraz a chladnou hlavu. 1:2! Od vstřelené branky jsme byly řekl bych trošku lepší. Měli jsme několik rohů… několik zakončení, které ale nebyly přesné.

Druhá půle takřka začala jako končila ta první. Byly jsme aktivní. Hosté působili zaskočeným dojmem. Ale bohužel jsme nebyly dobří ve finální třetině hřiště. Nedokázali jsme si vypracovat žádnou 100% šanci. Od  70 minuty musíme sdělit, že jsme doslova přežili 3 rohy, kde musíme dát hostů kredit!   Nejprve výborně kopnutý roh kdy na poslední chvíli prodlužoval za bránu Patrik Krebs… hlavička těsně nad šibenici! Druhý roh byl ostrý a proletěl vápnem s naší tečí! Třetí roh opět fantasticky zahraný, hlavička hostí ale Hesi na brankové čáře vykopává do břevna  a pryč!  Tohle by mohl být pomyslný zlom utkání, protože do konce zápasu si hosté již nic víc krom nějakých střel zpoza vápna nevypracovali. My jsme ale naše dvě velké šance pohřbili! Nejprve Jirka Lubas z malého vápna mohl být slavný ale nedokázal své píchnutí lépe umístit a byl z toho jen rohový kop! Poté v 92 minutě opět náš roh. Míč propadá k úplně volnému Patrikovi, ten si míč mohl zpracovat a zakončit, ale bohužel zvolil variantu z jedné a stehnem netrefuje branku a to je konec!

S remízou bychom byly asi více než spokojení!  Takto je to výsledek asi krutý i když asi spravedlivý!

 

Sestava :

Chodura

Hesko      Krebs     Prágl      Černý

Horák     Bovška     Lain      Laube

Filous

Červený

Střídali : J. Lubas za Laubeho

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
13 dubna, 2024 16:30 Mistrovské utkání 2023/2024

Adresa

Černiv
Černiv 92, 410 02 Černiv, Česko

Výsledky

KlubPrvní poločasDruhý poločasBrankyVýsledek
TJ Sokol Černiv101Prohra
FK Litoměřicko B202Výhra

TJ Sokol Černiv

# Hráč Pozice Branky Asistence Žluté karty Červené karty
16David ČervenýObránce0000
14David LaubeÚtočník1000
9Fanda FilousZáložník0000
6Jakub HorákZáložník0000
33Jiří SpodniakGolman0000
17Lukáš LainObránce0000
15Patrik KrebsObránce0000
3Petr HeskoObránce0000
1Tomáš ChoduraGolman0000
4Václav ČernýObránce0000
0 0 votes
Article Rating