• Miroslav Prágl - 2 branka(y)
24 září, 2022 | 16:30
Černiv

Report

A tým doma opět naplno bodoval, i když po 20 minutách hry byl spíše na ručník ….

“ Popravdě ani nevím jak začít tohle hodnocení. Do teď totiž nechápu co seto na tom hřišti s náma 20 minut dělo …. Jestli nekoncentrace… laxní přístup… nevím… ale fakt je takový, že hosté si vypracovali 3 vyložené brankové příležitosti! Nutno dodat, že 2 jsme jim připravili samy a to jednoznačně špatným řešením situace, kdy můžeme nikým neatakováni balon vyvést a místo toho přichází unáhlený odkop přímo na nohy hostí, nebo opačně kdy jsme na vápně pod tlakem a místo odkopu kamkoli volíme přihrávku na metr… Skvělými zákroky nás podržel Jirka Spodniak! A jak to tak bývá, hosté urazili fotbalové bohy a byly za to potrestáni!  Naše první pěkná kombinační akce po které přišel Kráti milimetrový centr na nabíhajícího Tomáše Uličného, který nás posílá do vedení! 22 minuta 1:0! Hosty to evidentně vykolejilo! Naopak my byly na koni! 24 minuta 2:0 , dobrý tlak na míč, kdy Tomáš Uličný vypichuje váhajícímu stoperovi míč a řítí se sám na golmana hostí, dělá mu dlouhou kličku a míč putuje do prázdné branky!  Teď s odstupem času, si troufnu říct, že to byl zlom utkání! zatímco hosté si už další větší šanci nevytvořili, my do poločasu spálili hned 3 nebo 4 … Šimon Baran stejně jako proti Žitenicím …. pěkná klička, kdy posadil hostujícího beka na zadek ale se zakončením váhal váhal váhal až prováhal… Tom Uličný spálil rovněž dvě tutovky! A Kuba Horák se do zakončení nedostal jen svou vinou, kdy si špatně do běhu převzal dlouhý balon. To bylo do poločasu vše.

V kabině sem kluky nabádal, že 2:0 je nejhorší výsledek a že je na místě koncentrace!

Naštěstí nám hráli do karet dva faktory… naše koncentrovanost, kdy jsme Litoměřickým druhou půli nedovolili téměř nic.. krom samotného sóla na Jirku Spodniaka, který ten nájezd fantasticky zlikvidoval ( ale to už bylo 3 nebo 4 nula pro nás) …. a druhý faktor, že hosté to už očividně zabalili… a do druhé půle už nastoupili jako poražený tým! Na 3:0 zvyšujeme v 57 minutě, když jsem si vyměnil míč s Tomášem Uličným, který mi to krásně sklepl, jen jsem míč posunul a řítil sem se sám na golmana… míč v síti pojďme se radovat 🙂 ! Na další branku jsme si museli počkat do 75 minuty, ale nutno dodat, že diváci se nenudili, my jsme byly hladový a chtěli dávat branky, ale to se nám nedařilo! Většinou se blýskl hostující golman pěkným zákrokem nebo prostě naše špatné zakončení!  V 75 minutě 4:0,  opět špatná rozehrávka hostí, kdy svůj důraz uplatnil Šimon Baran a následně z úhlu prostřelí nešťastného golmana hostí! Hřebíček do rakve v 77 minutě.. Rohový kop Tomáše Uličného našel mou hlavu, která byla natolik důrazná, že golman hostí si na míč sáhl, ale vyrazit ho nesvedl. 5:0!

Poté jsme ještě nějaké šance měli viz Zděnda Bovška, který šel úplně sám na brankáře, ale sám nevěděl co má vlastně udělat a když doběhl k brankáři hostí o míč lehce přišel …

Jestli někoho vyzdvihnout, určitě to bude Jirka Spodniak, který opravdu podržel! a zároveň Venda Černý odehrál výborné utkání!