Listopad 9, 2019 | 14:00
Černiv

Report

Povinné 3 body! Hattrick Tomáše Uličného! Konec dobrý “všechno” dobré!

Litoměřické Béčko se nachází s 6 body na předposledním místě naší okresní tabulky a má své problémy. Do zápasu jsme nastupovaly jako favorit a to jsme se snažily dokazovat od první minuty.  Odměnou nám tak byl první gól Tomáše Uličného po pěkné kolmé akci, kdy se Tom řítil sám na hostujícího Mikoláše a s přehledem uklidil! 10 min – 1:0! Vyrovnávací branku jsme mohli dostat ve 13 minutě když se na naší bránu řítí sám jeden z útočníků hostí… bohudík zakončení bylo slabé a dobrý zákrok předvedl Tomáš Chodura.  Po vzorci nedáš dostaneš se prosazuje Patrik Krebs, když po lehce získaném míči uprostřed hřiště přehazuje hostujícího Mikoláše. 16 min – 2:0!  Od té doby byla hra nesmírně rozhádaná a nepřesná z obou stran.. my jsme se dopředu snažily vymýšlet, ale až moc a často jsme volily velmi nepřesné, nebo složité řešení.

Do druhé půle naskočili do naší sestavy Míra Prágl a Roman Lubas, kteří začínali na lavičce náhradníků.

Roman Lubas byl odměněn brankou po 6 minutách na hrací ploše, když využil obrovskou chybu hostující defenzívy! Vystihl krátkou a pomalou malou domů, udělal kličku golmanovi a balon z úhlu uklidil do sítě. 51 min – 3:0! Další branka padla až v 72 minutě, když se z dorážky prosazuje Pavel Mareš. 72 min – 4:0! Na 5:0 v 88 minutě zvyšuje Tomáš Uličný po dalším sólo úniku. V 90 minutě kompletuje Tomáš svůj hattrick, když v tváří v tvář prostřeluje hostujícího Mikoláše po třetí!