TJ Sokol Černiv vs FK Libochovice

5 června, 2021 | 17:00
Černiv

Třetí zápas se nechtěně zvrhnul k exhibičnímu utkání, což ale nakonec nebylo výjimečně na škodu… Na zápas dorazilo až nečekaně spoustu lidí, kteří se rozhodně nenudili.

Do zápasu náš tým vstoupil ale velmi vlažně a nehecované Libochovice po hřišti létali… tedy určitě prvních 20 min, za které nám stihli vstřelit dva góly. Poté se do zápasu také dostal náš tým a pomalu přebíral otěže….  ” Ano to je vše pravda, paradoxně nakonec to že Brňany zápas zrušili, určitě pomohlo k lepší atmosféře.  Dorazilo se podívat spoustu lidí a to nejen na zapíjení malého Olivera! ” říká domácí lodivod Míra Prágl

Do zápasu se náš tým vrátil relativně rychle, když se mu podařilo vstřelit 2 branky Romanem Lubasem a Tomášem Uličným. Pak tam náš tým měl další více než dobré šance na to zápas zlomit, ale to nepovedlo. ” To je také pravda… od té asi 20 minuty jsme se do zápasu dostaly a začali si vytvářet tlak a šance. Zejména Zděnda Bovška vysílal neúnavného sprintera Kubu Horáka do rychlých přímočarých akcí a Kuba si ze svých strážců dělal  trhací kalendář. Zápas jsme rozhodně měly rozhodnout již v prvním poločase.. šancí jsme na to měli dost!  Libochovice byly také nebezpečné, ale jen po našich řekněme laciných chybách nebo hloupých ztrátách míče v době kdy jsme byly hodně vytažení. Rychlí hráči jako Michal Hudík nebo Matěj Řezníček toho vždy dokáží využít.  ” pokračuje Míra Prágl

Druhý poločas se pak dostáváme celkem brzy po přestávce do vedení, které nám ale dlouho nevydrží, když laxně “bráníme” standardku .. za nás se nádherně technicky trefuje z přímáku Kuba Štros.  Nerozhodný stav se ale přehoupává k nám velmi rychle když se prosazuje agilní Kuba Horák. Poté se zápas láme v exhibici.. Libochovicím se zranil brankář a do brány se po dlouhé době postavil ten den oslavující David Chodura! Ten stačí inkasovat ještě dvakrát z nohou Patrika Filipce a znovu Kuby Horáka.  “Druhý poločas Libo kousali ještě tak 15 minut .. pak už to bylo jen o tom kolik gólů ještě dáme a kolik si necháme dát. Od doby co nastoupil do brány David se zápas trošku zvrtnul v exhibici a ztratil takový řekněme náboj.. určitě to ale nebylo na škodu… lidi se bavili a jednou za čas to na škodu rozhodně není. Především pobavil bratrský penaltový souboj, který nebyl v žádném případě plánovaný! Tom byl na penaltu určený již před zápasem a to že paradoxně proti němu stál jeho mladší brácha zařídil sám osud… Tomáš taky dluží do kabiny basu plzně…. 🙂 “

Náš tým ještě do konce června odehraje dvě utkání… Tento následující víkend (12.6. – 13.6.) je volný a tým se bude věnovat turnaji v nohejbalu. 19.6. odehrajeme zápas v Bohušovicích od 16:00 a červen uzavřeme 26.6. od 17:00 odvetou v Libochovicích!

Poté bude pauza pár týdnů a o letní přípravě Vás budeme informovat!

Sestava :

Chodura, – Hesko, Prágl, Krebs, Štros, – Baran, Bovška, Podařil, Horák J., – Lubas R., Uličný,

Druhý poločas :

Chorura,  – Hesko, Prágl, Krebs, Bovška, – Horák F., Vít, Mareš, Horák J. – Filipec, Uličný.

Datum Čas Typ zápasu
5 června, 2021 17:00 Přátelské utkání