SK Lukavec vs TJ Sokol Černiv

SK Lukavec

loss

Výhra
  • Miroslav Prágl - 1 branka(y)
  • Tomáš Uličný - 1 branka(y)
  • Šimon Baran - 1 branka(y)
30 srpna, 2020 | 17:00

Z Lukavce taktéž za tři body!!!

Více už Míra Prágl…..

” Lepší vstup do sezóny jsme si nemohli ani přát, dva z nejtěžších soupeřů máme za sebou, na venkovních hřištích ještě ke všemu a v tabulce 6 bodů… u mě převládá spokojenost! Musím říct, že zatím nejen s body, ale i s předvedenou hrou. Dobrá defenziva je klíčem k úspěchu a zatím tohle kluci zvládají na výbornou. To se koneckonců potvrdilo v Rovném a rovněž také tady v Lukavci, když jsme domácí vymazali ve středu hřiště a nepustili je k jejich hře. Lukavec držel míč asi častěji na svých kopačkách, ale my jsme dobrou organizací a pohybem znemožňovali veškeré kombinace kolem našeho vápna. To ústilo takřka v bezradnost domácích, kteří museli střílet z velké vzdálenosti a často hodně nepřesně.. to co šlo na bránu chytil v pohodě Tom… Hodně na psychiku nám pomohl rychlí gól z dobře nacvičeného rohu, kdy se prosadil střelou (nebo nepovedeným centrem  🙂 )  Šíma Baran, to bylo ve 2 minutě utkání. Domácí měli za první půli pouze jedinou gólovou šanci, když nepřesně odhlavičkovaný balon Patrikem Krebsem přistál na noze domácího Henzla, ale ten naštěstí zakončil slabě a i přesto Tomáš musel vytáhnout dobrý zákrok.  My jsme dopředu byly daleko nebezpečnější a o tom svědčí 3 tutovky, 2 Šíma Baran, 1 Roman Lubas… Pokaždé jsme bohužel nechali vyniknout domácího Havlíčka.

Druhá půle obraz hry nezměnila, Lukavec držel míč, snažil se otáčet hru ze strany na stranu, ale žádnou šanci ze hry si nevypracoval, zatímco my jsme čím dál častěji chodili do otevřené obrany. Opět domácí Havlíček nebo naše neschopnost byla příčinou, že skóre nenarůstalo v náš prospěch. Hlavní aktéři opět Šimon Baran a Roman Lubas… to nás mohlo na konci sakra mrzet!  Zlomovým okamžikem zápasu asi byla zneškodněná penalta domácích, kterou Henzl poslal přesně do strany kam skákal Tom.. ufff… Nutno dodat že i dle vyjádření domácích byla penalta hooodně přísná a “faul” se odehrál ještě ke všemu mimo pokutové území.. Na rozdíl dvou branek odskakujeme opět po rohovém kopu, když jsem dobře kopnutý roh Šimonem hlavou poslal na zadní tyč.. 64 minuta 0:2.. Na 0:3 zvyšoval Tomáš Uličný v 76 minutě a pokřtil nové střelky jak jinak lépe než brankou, když se svou rychlostí dostal mezi stopera a vyběhnuvšího golmana domácích, a přesným lobem navýšil skóre…. od 80 minuty proběhlo na naší straně několik střídání a bohužel přišlo z naší strany asi uspokojení, že se nemůže nic stát… První situace v 83 minutě .. laxní rozehrávka v prostřed hřiště, u našeho vápna, ztráta balonu, laxní bránění a nepovedená střela, která končí přesně u naší pravé tyče.. 1:3.. Ponaučení jsme si z toho moc nevzali .. 86 minuta 2:3.. opět nedůraz, laxní bránění a druhá střela zpoza vápna, která končí v naší síti… 89 minuta střílený centr na zadní tyč, který bohudík končí na naší tyči! To by byla nezasloužená rána!!!  Bohudík se pak už nic nestalo a my vezeme zaslouženě 3 body. Nyní by to chtělo potvrdit doma proti Úštěku! “

Sestava :

Chodura – Hesko, Krebs, Prágl, Horák F., – Baran, Vít, Bovška, Horák J., – Uličný, Lubas R.,

Střídající : Černý, Lubas J., Mareš, Štros

30 srpna, 2020 17:00 Mistrovské utkání 2020/2021