SK Lukavec vs TJ Sokol Černiv

SK Lukavec

loss

Výhra
  • Miroslav Prágl - 1 branka(y)
  • Tomáš Uličný - 1 branka(y)
4 září, 2021 | 17:00

Z Lukavce s plným počtem bodů….

Kvalitní utkání dvou týmů, které se velmi dobře znají a dokáží se na sebe připravit vyšlo v koncovce lépe pro náš tým! Přesto tohle utkání bylo ve spoustě věcech hodně specifické! Zápas hodnotí trenér Míra Prágl.

” Začal bych tím, že jsem strašně rád, že jsme zde urvaly body, protože Lukavec doma je hodně silný protivník. Jako druhý bod, bych chtěl poděkovat Jirkovi Lubasovi a Pavlu Vítovi! jakožto golmanům, kteří výtečně zastoupili Tomáše Choduru, který zůstal trčet v Německu. Nebylo to pro ně vůbec jednoduché a obzvláště na takové horké půdě jakou Lukavecké hřiště je! Oba museli tasit bravurní zákroky aby zabránili domácím ve skórování. A další specifikum – konečně se trefil Tomáš Uličný který snad tu deku už setřásl!

K samotnému zápasu –  první poločas se hrál v solidním tempu, k vidění bylo několik šancí na obou stranách, které díky výborným gólmanským zákrokům zůstaly nevyužité. Bohužel my jsme se dopouštěly chyb (strašně jednoduché ztráty míče při přechodu do útoku) , na které jsem upozorňoval a to byla voda na mlýn domácích. Po naší takové ztrátě se domácí dostávali do rychlých kontrů a bohužel i do zakončení které naštěstí po většinou bylo nepřesné. Přesto musel dvakrát Jirka zasahovat… první rána šla na “jeho” stranu (on totiž na svou pravou stranu neumí padnout 😀 )  a konečky prstů vytěsnil ránu, která by tam jinak šla mimo … druhý bravurní zákrok si připisuje po přímém kopu, který prolétl chumlem těl a objevil se těsně před ním. My jsme své šance také měly .. Hlavička Šimona po nádherném centru volala po gólu.. další nebezpečné úniky ze stran a zakončení zase dobrými zákroky likviduje domácí golman. Poločas tedy bez branek asi po zásluze…   přestože více na míči asi byly domácí.

Jirka Lubas byl z první půle tak vystresovaný, že musel střídat… Trošku se to hodilo, protože bohužel Pavlovo koleno mu nedovolilo pokračovat!  V poločasové přestávce tedy první změna.. Ve výsledku geniální a rozhodující faktor! Do druhé půle jdeme s tím, že si chceme dát pozor na začátek.. Bohužel opět brzy inkasujeme..  48 minuta – laxní ztráta míče a nedůraz .. smolně tečovaná střela, která končí v naší síti.. 1:0!  Jestli o tomhle týmu ale něco vím tak je to to, že se nevzdává a inkasovaný gól ho nepoloží … Vyrovnání nám trošku spadlo do klína, když po správně odpískané penaltě vyrovnám na 1:1.. tým jsem nabádal aby přemýšlel a hrál hlavou ne jako minulí týden.. to se celkem dařilo …  Lukavec si přesto vypracoval dvě solidní možnosti ke vstřelení branky. Bohudík skvělé golmanské zákroky Pavla Víta, kde musel ukázat rychlé nohy při vyběhnutí a opravdu golmanské zákroky nás držely ve hře. My jsme také měli obrovské šance, ale nedokázali jsme to tam taky prostě procedit.. Šimon před prázdnou brankou – pomalá reakce a následný blok domácích … Hesi z malého vápna trefuje rohový praporek… Tomáš Uličný sám na golmana – selhal..    Poté dost střel které byly nepřesné ….  Když už se zdálo, že zápas skončí smírem. dokážeme se kombinačně rychle dostat do brejku kdy Roman Lubas krásně uvolňuje Toma Uličného a ten nás posílá do vedení. V 92 minutě jsme málem zaplatily za mou laxnost, když sem nechal propadnout za sebe  balon a domácí útočník ho z voleje napálí do vyběhnuvšího Pavla .. skvělý zákrok který nám zachraňuje 3 body! “

Důležité vítězství před dalším těžkým soupeřem z Libotenic který čeká náš tým už na domácí půdě v sobotu 11.9. od 17:00!

Za fotky děkujeme domácí fotografce Radce Brožíkové a SK Lukavec za svolení k užití!

Celá fotogalerie je pak na webových stránkách níže!

4 září, 2021 17:00 Mistrovské utkání 2021/2022

SK Lukavec011Prohra