• Jirka Lubas - 1 branka(y)
  • Miroslav Prágl - 1 branka(y)
20 dubna, 2024 | 17:00

Report

Další z naprosto ale naprosto zbytečných porážek!  Do zápasu jsme šli v dost okleštěné sestavě, ale to neomlouvá náš výkon zejména v prvním poločase, kdy jsme 3 krát inkasovali. Sice jsme si nějaké šance také vytvořili, ale bohužel jsme je nedokázali dostat do sítě. Stav po první půli byl tak naprosto zasloužený.

Do druhé půle jsme šli s tím že se chceme ještě porvat. Každý věděl že v našich silách to je…  že pro ten zápas jsme mohli udělat mnohem více!  Na hře to bylo vidět. Odměnou nám byl brzký gól na 1:3 v 51 minutě. O branku se postaral David Červený!  Byly jsme lepším týmem v druhé půli… snažili jsme se ale chybělo nám lepší řešení ve finální třetině hřiště, nebo lepší zakončení.  Do karet nám hrálo i relativně brzké vyloučení domácích v 61 minutě. A to byl moment kdy sem věřil že můžeme se zápasem ještě něco vymyslet. Bohužel Lukáš Lain se žlutou kartou předvedl naprosto zbytečný zákrok u rohového praporku a tradáááá mašíroval si to také do sprchy v 69 minutě!  Jiskru naděje vykřesává v 83 minutě Jirka Lubas, který uklízí do brány pěknou zpětnou přihrávku od Míry Prágla! V 85 minutě bohužel propadneme a nestačíme zachytit brejk domácích, kteří zvyšují na 4:2. v 90 minutě ještě proměňujeme Mírou Práglem pokutový kop.. 4:3 …. poté už nám chybělo opravdu i štěstí… měli jsme pár příležitostí, ale ty jsme nedokázali proměnit.

Naprostá škoda první půle, kdy jsme byly slaboučcí!