Podřipan Rovné vs TJ Sokol Černiv

Říjen 5, 2019 | 16:00

Čtvrtá výhra v řadě …. na neoblíbené půdě v Rovném o to lepší pocit… Hattrick Romana Lubase a Tomáše Uličného střelecká serie pokračuje!

Myslím, že nemusíme připomínat jak se v Rovném hraje fotbal a jak náročné podmínky tam dokáží panovat…..

Tentokráte jsme ale jeli do Rovného uspět! Z týmu bylo cítit velké odhodlání a chuť zápas vyhrát! To se projevovalo na hřišti od prvních minut. Na hřišti byl jen jeden tým, který hrál fotbal a to jsme byly my. Obránci Rovného si asi vzali k srdci přirovnání “když nevíš co s tím, tak to upal” a podle toho to také vypadalo .. při sebemenším náznaku našeho tlaku nebo možnosti nějaké slibné akce končil balon často 20 metrů ve vedlejším poli.. Zatím co my jme hrály fotbal, soupeř vytěžil z našich chyb 3 braky. Nejprve v 17 minutě si na roh domácích výborně naskočil Pištora a balón končí v síti. 1:0! O 4 minuty později v 21 minutě prohráváme už 2:0, když se trefuje domácí Kratochvíl. Nutno dodat že pomezní rozhodčí pustil celkem znatelný ofsajd, který viděli a sportovně přiznali i domácí hráči. To nás nakoplo a přitlačily jsme soupeře na jeho polovině! Výsledek se dostavil v 28 minutě, kdy snižuje nádherným gólem Šimon Baran. Gól opravdu nádherný a hodný “velkých” fotbalistů! Nejprve Šimon ustál jasný penaltový zákrok a s míčem přilepeným na noze se dostal na střed brány, krásnou stahovačkou mezi nohy si posunul míč za patu stojné nohy a míč za stojnou nohou posílá do brány! Opravdu krásná branka. Poté jsme měli ještě pár dobrých příležitostí, kdy jsme mohly nejen vyrovnat, ale skóre i otočit! Bohužel nás hosté opět trestají z brejku, kdy Míra Prágl nezajistil Hesiho a domácí útočník “šourákem” překonává bezmocného Toma v bráně. 43 minuta 3:1. Radost domácích netrvala dlouho a v 45 minutě opět snižujeme po pěkné kolmici Máry Šilhana šel sám na bránu Roman Lubas a proměňuje!

Do druhého poločasu jdeme s jasným cílem body v Rovném nenechat! 46 minuta velká hrubice domácích ihned po rozehrávce. Míče se zmocní Šimon Baran a nádherně nachází Romana Lubase, který srovnává skóre na 3:3! 51 minuta zápasu a Roman dokončuje hattrick, když proměňuje svůj nájezd na gólmana domácích. Otáčíme skóre zápasu na 4:3 v náš prospěch! Poté máme dvě, akce které volaly po gólu, jenže jsme je nedokázaly využít a přichází trest! Po špatně od-bráněné standardce bohužel míč proletí do malého vápna, kde ho domácí Gipfl doklepává a opět srovnává skóre! 4:4  55 minuta. Zbraně jsme v žádném případě nesložily a dál hrály fotbal. Výsledek se dostavuje v 74 minutě, kdy se po sérii krátkých narážeček kolem hráčů domácích řítí sám na bránu Tom Uličný a opět nám vrací vedení, když podél golmana posílá míč do sítě! 5:4 pro nás! V 85 minutě musel předvést famózní zákrok Tomáš Chodura, když se přímo před ním zjevil domácí hráč! Bohudík jeho bombu Tomáš vyráží nad branku! v 89 minutě se ještě řítil Roman Lubas od poloviny hřiště sám na branku, ale bohužel ve finální fázi si balon ukopl a míč končí mimo branku! Poté už domácí do ničeho nepustíme a zápas končí naším 4 vítězstvím v řadě!

Říjen 5, 2019 16:00 Mistrovské utkání 2019/2020

Podřipan Rovné314Prohra