Podřipan Rovné vs TJ Sokol Černiv

Výhra
  • Jakub Horák - 1 branka(y)
22 srpna, 2020 | 17:00

Z Rovného za tři body!

Los k nám byl tentokráte hodně nemilosrdný, když nás poslal dvakrát za sebou na venkovní hřiště a ještě ke všemu k těžkým soupeřům, Podřipanu Rovné a SK Lukavec!

Více trenér Míra Prágl

Měli jsme za sebou celkem kvalitní přípravu, kdy trénovat chodilo dost lidí a tak se nám podařilo naběhat to, co jsme díky viru a zrušené sezóně ztratili… V přípravě se nám dařilo nejen herně, ale i výsledkově, když výkony měli stoupající tendenci. Do prvního kola jsem tedy vstupoval s mírným optimismem a věřil jsem v sílu týmu.  To se také ukázalo, i když na “letišti” Podřipanu jsme nečekali vůbec jednoduché utkání. Domácí hodně posílili, tým prošel nejen velkou hráčskou obměnou, ale na lavici se usadil zkušený bývalí výborný fotbalista a ambiciózní člověk Pavel  Veleba! To nám jednoznačně říkalo o to hrát trpělivě a v bloku.. zkrátka si počkat na šanci a tu proměnit. Zvolená taktika na toto utkání se hned od úvodních minut jevila jako dobrá, domácí si s naším blokem moc nevěděli rady a dozadu dělali velké chyby …. z jedné takové se nám hned podařilo skórovat, když si míč v 10 minutě dobře navedl na střelu Kuba Horák a svou pověstnou dělovkou propálil vše co mu stálo v cestě. 1:0 ! Domácí to na takových 15 minut paralyzovalo a nebyly schopní si vytvořit kloudnou šanci. Dobrá organizace naší hry, dobré a obětavé nasazení do obrany, bylo klíčem k úspěchu a k tomu, že si domácí v prvním poločase vytvořili pouze jednu gólovou šanci, ale tu dobře chytil Tomáš Chodura!

Do druhé půle jsme šli s tím, že nechceme polevit v zodpovědné obraně a uvidíme co se stane. Obrázek hry se příliš nezměnil, my jsme dobře bránili a chodili do brejků, které mohli být smrtelné! Nebo spíše měli být, ale koncovka byla z naší strany žalostná.. zejména Tom Uličný, který se dvakrát řítil sám na gólmana domácích, ale v obou případech selhal… Čas plynul rychle, hrál se zajímavý fotbal na obě strany. Domácí se dostávali do našeho vápna pouze ze standardních situací, které jsme ale dobře a zodpovědně bránili. Skulinka se tam však jedna našla když se na Toma ze strany řítil sám domácí Hubený a díky bohu situaci ani nezakončil, když si míč ukopl …..!  Poslední dvě oooobr šance přišli až v samotném závěru zápasu v 92 minutě…. to když se po rohovém kopu domácích dostal k odraženému balonu domácí záložník a vyslal z voleje hodně nebezpečnou a tvrdou střelu! Díky bohu Tom byl na svém místě a střelu vyrazil… My jsme kontrovali, brejkem 3 na  jednoho .. dobře jsme to vyřešili, ale Tom Uličný jakoby se zalekl rozhodnutí.. trefil pouze golmana domácích, od kterého se míč odrazil k střídajícímu Fandovi Horákovi, ale ten trestuhodně minul prázdnou branku …. Poté již hlavní sudí zápas ukončil a my jsme se mohli radovat z dobře odvedené práce!

Za týden v neděli od 17 v Lukavci to bude opět těžký zápas !

22 srpna, 2020 17:00 Mistrovské utkání 2020/2021

Podřipan Rovné000Prohra