loss
  • Zdeněk Bovška - 1 branka(y)
28 srpna, 2021 | 17:00

Report

Vstup do mistrovské části soutěže se nám vůbec výsledkově nevydařil ačkoli herně jsme byly (řekněme bez úvodní 15 minutovky) celý zápas lepším týmem. Bohužel tým si přenesl (ne)produktivitu z přípravy do mistráků, když šance které jsme zahodily jednoznačně mohly zápas rozhodnout. Více nám poví Míra Prágl

” Ne jen že mohly ale měly… V Rovném ležely 3 body na hřišti .. jen je sebrat jak trefně řekl Tomáš Chodura.. my jsme to nedokázaly.. a potvrdilo se to co jsem říkal, tedy spíše řval v poločase minulý týden, že v mistrákách nás tohle bude stát body! Bohužel nás srazily dvě věci.. Strašně hloupé chyby v bránění při inkasovaných brankách a naše neproduktivita jak již bylo řečeno. V prvním poločase jsme dovolily domácím jednu nebezpečnou hlavu která ale šla mimo … a pak musel hasit svůj odražený balon Tomáš před dotírajícím útočníkem. To bylo z jejich strany vše.. naopak my jsme toho měli daleko více a zápas jsme měly rozhodnout. Tomáš Uličný šel sám na brankáře .. nedal .. Roman Lubas stál mezi penaltou a malým vápnem sám před brankářem .. nedal.. samostatné úniky po lajnách kde stačilo jen přesně předložit ani nepočítám.. do zakončení jsme se tlačily hodně což bylo naprosto v pořádku, ale prostě ten gól jsme dát nedokázaly.

Do druhého poločasu jsme chtěly vstoupit sebevědomě ale trpělivě.. cítili jsme, že jsme lepším týmem a že ten gól visí ve vzduchu. Jenže taky jsme si chtěly dát pozor na začátek druhé půle… Bohužel první fatální chyba v bránění, kdy výkop brankáře necháme 5 krát skočit.. útočník domácích si balon v pohodě převezme a uličkou vysouvá do brejku kolegu.. celá situace končí odpískáním penalty a domácí jdou do vedení. 46 minuta – 1:0 ..  nás tohle zdravě naštvalo a do domácích jsme se pustily ještě s větší agresivitou … tlačíme se do zakončení, ale náš tlak pořád ne a ne vyústit v branku, chybí nám potřebný klid 🙁  .. v 76 minutě se nechává vyloučit domácí útočník, když v nepřerušené hře mimo hru nakopne Partika Krebse do rozkroku..  Početní výhodu dokážeme zužitkovat celkem rychle, když se parádní ranou z poza vápna a ještě o tyč trefuje Zděnda Bovška. 78 minuta – 1:1.  najednou jsme se zbláznily .. chtěly jsme zápas za každou cenu zlomit. opět a zase naivní, jednoduchá ztráta míče .. brejk domácích.. naše laxní bránění a domácím dáváme zadarmo gol … 81 min. – 2:1.. Poté už jen bušíme a bušíme..  nám to ale nebylo souzeno.. Ve druhé půli měli domácí pouze 3 střely na bránu. Z penalty gól.. druhou střelu skvěle likviduje Tom a třetí střela gól.. tomuhle se prostě říká produktivita .. my jsme to tam takhle propálit nedokázaly a to je důvod, proč jsme si body neodvezly.

S výkonem jako takovým jsem vcelku spokojený, na takovém letišti se nám hraje vždy strašně blbě. Rovné patří k soupeřům které díky minulosti nemáme moc v oblibě, ale my jsme se s tím prostě vyrovnaly. Byly jsme lepším týmem a tenhle zápas jsme prostě zvládnout měly.  Bohužel..  jdeme dál, sezóna bude dlouhá…

Za týden opět venku.. V Lukavci .. snad to tam už bude lepší ..