• Fanda Filous - 1 branka(y)
  • Jakub Štros - 1 branka(y)
7 dubna, 2024 | 16:30

Report

Těžko se mi hledají slova, která by měla popsat zápas v Trávčicích.  To co aktuálně cítím je OBROVSKÉ zklamání!  Těžko to nějak popsat aby tomu někdo věřil …. domácí vystřelili 6 do prostoru mezi tyče a dali 5 gólů!

Zápas se zlomil v našich hlavách v koncovce první půle ! Přitom domácí nastoupili do zápasu s jednoznačnou taktikou bránit a uvidí se co z toho bude. To nám pomohlo hned od začátku jsme byly kombinačně lepší… pohyblivější…  a hned v 10 minutě se ve vápně prosadil Kuba Štros!  0:1 10 minuta !  Poté jsme se tlačili do útoku a byly nebezpeční.. bohužel jsme nic nedokázali dotáhnout do konce.  v 18 minutě přichází první facka a naprosto dětinská chyba kterou hosté dokáží potrestat… 18 minuta 1:1! Pro domácí 1 střela na bránu!  V 26 minutě si bereme vedení zpět, když se po standartce prosazuje Fanda Filous!  Poté máme dvě nebo tři šance které měli skončit v sítí a měli jsme zápas zlomit! To se nestalo a od 38 minuty se nám zbortil svět! Nejprve propadáme ve vlastním vápně kdy necháme samotného hlavičkovat útočníka domácích. 38 minuta 2:2!  40 minuta lehkovážně až velice naivně ztrácíme míč na polovině hřiště, rychlá přihrávka na útočníka, kterého nemáme vůbec pod kontrolou … brejk domácích a prohráváme 3:2!  A hřebíček do rakve přidávají domácí ve 45 minutě! Opět neuvěřitelně dětinská chyba a domácí proměňují svou 4 střelu na branku ve 4 gól!

Všichni jsme věděli že tohle nebylo dobrý!  Že takhle směšné a triviální chyby, kdy máte míč prostě nemůžete dělat ani v okresním přeboru!

Druhý poločas jsme se na to nechtěli vykašlat .. snažili jsme se hrát byly jsme na balonu a vytvořili se několik dobrých příležitostí, ale bylo na nás vidět že v hlavách jsme to již prohráli! Bylo to asi takové jako když na čtvrtém nebo pátém rande cítíte, že můžete už skórovat, ale na společné večeři to přeženete s pitím a večer tak končíte v posteli fiaskem! Druhý den si to samozřejmě vyčítáte, ale víte že už je pozdě a že tohle fakt, ale fakt nebylo dobrý!!!!  Stejnou morální „kocovinu“ musíme mít i my!  Definitivní KO nám dávají domácí jak jinak, než opět po naší zoufalé chybě v defenzivě! 50 metrů letící balon vzduchem necháme v pohodě na našem vápně zpracovat útočníka domácích, necháme ho úplně v klidu otočit a ještě ho necháme krásně vymyslet přihrávku do šance … 65 minuta utkání 5:2 …. poté už to bylo vidět, že nás to zlomilo, nechyběla nám snaha pořád hrát ale nemělo to žádný efekt ….. už jsme nebyly hladový a naše zakončení nebo snaha byla spíše platonická!

Za týden nás čeká lídr soutěže a jestli se přístup některých nezmění bude to pořádný průšvih!!