• Fanda Filous - 1 branka(y)
  • Jakub Horák - 2 branka(y)
23 března, 2024 | 15:00

Report

První zápas vyšel za 3 body.  I když zápas to nebyl z mnoha ohledů bůhví jaký …   pro naše kluky šlo vůbec o první zkušenost (ať už trénink nebo zápas) na přírodní trávě a to muselo být znát.  Prvních 15 minut bylo z obou stran trochu vlažných. Domácí z nás měli respekt, to bylo vidět.  Bohužel voda běžela na mlýn domácích. Po našem nedůrazu na polovině hřiště se míč dostal až do našeho vápna a po sérii nedůrazů si domácí Marek nadvakrát poradil a prostřelil Jirku Spodniaka.  16 minuta 1:0!  Tahle facka nás trošku probudila a začali jsme také být aktivní směrem dopředu.  Výsledkem byly takové 2 pološance, které jsme ale měli vyřešit lépe.  V 21 minutě peláší ze strany do vápna Kuba Horák a golman tam byl pozdě… srážka kdy domácí golman nehrál balon ústí v pokutový kop! Míč si bere určený David Červený, ale jeho pokus chytá domácí Hrdlička, dorážka pak Davidovi sjede po chrániči a branku netrefí …. ajajaj řekl jsem si na lavičce!  Vyrovnání jsme se přeci jen dočkali…. ve 30 minutě uplatňuje důraz ve vápně Kuba Horák a srovnává stav zápasu.

Vstup do druhé půle nám také vyšel. V 52 minutě se nám povedla pěkná akce na jejímž konci byl opět Kuba Horák který otáčí výsledek v náš prospěch na 1:2!  V 55 minutě opět povedená akce! Povedená tak moc, že sám před golmanem domácích byl jak Fanda Filous tak Kuba Horák! Dost dlouho si dávali přednost, kdo zakončí až to zakončil Fanda velice špatně!  Po vzoru nedáš dostaneš 57 minuta .. a doslova hodně laciný vyrovnávací gól v naší síti! Jirka Spodniak, místo aby vzal balon do ruky a poslal ho třeba do parku, zapomněl že ho do ruky vzít může….  dostal se pod tlak a při odkopu trefil domácího útočníka… ten pak balon uklidil do brány! V tu chvíli jsem málem prokopl střídačku! 2:2 57 minuta!  V 67 minutě si bereme vedení zpět. Tentokrát po našem dobrém pressingu se dostává míč k Fandovi Filousovi, který leč na dvakrát ale přece dostal míč do sítě!  Koncovka zápasu pak byla bohužel v režii domácích kteří nás doslova vařili kolem našeho vápna, kdy létali balony při centrech z leva doprava.  V 96 minutě zápasu se pak domácí dožadují penalty za sražení… z pohledu od střídaček mohu říct, že kdyby ji hlavní písknul, asi bychom nemohli nic říct…. šlo minimálně o hraniční situaci kterou ale hlavní s pomezním vyhodnotili jako málo na penaltu.