Chemička Dobříň vs TJ Sokol Černiv

Září 21, 2019 | 16:30

Z Dobříně taktéž za tři body!

Po nepříliš povedeném utkání z naší strany to bylo doslova vydřené vítězství! První poločas jsme se nechaly vykolejit hlavním rozhodčím, spíše jsme se dohadovaly a výsledkem byly hodně zbytečné góly v naší síti. A to můžeme být rádi, že se jednalo pouze o dva, protože Dobříň si vypracovala ještě asi dvě nebo tři slibné šance.

Věděly jsme že domácí jsou celkem silní v kombinaci a dokáží si fotbalově poradit a tak jsme začaly opatrně. Tato taktika se dá říci byla úspěšná a dost často jsme chodily do hodně otevřené obrany! Bohužel finální přihrávka byla naším nepřítelem a všechny akce jsme doslova zazdily! Domácí šli po chybě Hesiho do vedení v 16 minutě, když tváří v tvář prostřelil Tomáše Choduru domácí Černý. 1:0! Na 1:1 vyrovnáváme ze standardní situace, když se po nádherně kopnutém balonu Máry Šilhana dostává k zakončení Roman Lubas. 20 min 1:1!  Domácím vrací vedení ve 38 minutě opět Černý, když se opět dostane sám před Tomáše Choduru a opět ho prostřelí!

Chleba se lámal od 65 minuty, kdy si domácí vypracovali jednu šanci, kterou zlikvidoval Tomáš Chodura! A o tři minuty později se nám podaří vyrovnat, když se prosazuje po nádherné kolmici Míry Prágla, Šimon Baran – 2:2.  V 75 minutě jdeme v zápase poprvé do vedení, když se nádherným lobem prosazuje Tomáš Uličný!  2:3!  Poté následují naše tři stoprocentní šance – Roman Lubas sám před brankářem domácích – trefuje mu nohy, Šimon Baran lobuje golmana ale míjí branku,  další lob přes golmana hostí vykopávají domácí z brankové čáry. Přímí kop z hranice vápna, kdy šel sám na golmana Roman Lubas, ale byl jasně a úmyslně stažen neproměnil Tomáš Uličný, když trefuje zeď. Za toto musela následovat červená karta, kupodivu všech rozhodčí tasí po velkém váhání pouze žlutou! Poté následuje obrovská šance domácích v 86 minutě, kdy Míra Prágl odklízí doslova za vteřinu dvanáct míč z malého vápna na roh, před již zakončujícím útočníkem domácích! Definitivní tečku zápasu dává gól Romana Lubase do prázdné branky, po krásném předložení od Tomáše Uličného!

Září 21, 2019 16:30 Mistrovské utkání 2019/2020

Chemička Dobříň202Prohra