• Roman Lubas - 1 branka(y)
26 září, 2020 | 16:30

Report

Stále na vítězné vlně aneb stále neporaženi ….

To mě samozřejmě moc těší, ale tohle vítězství se nerodilo vůbec lehce. Všichni víme, že my prostě na Brňany na jejich hřišti neumíme….. Tohle bylo jedno z těch utkání, které nám paradoxně moc kombinačně nesedělo.  Od první minuty sice bylo vidět, že jsme chtěli hrát fotbal a tlačili se dopředu, ale scházela nám přesnost. Blízko brance jsme byly v 10 minutě když se sám na golmana řítil Kuba Horák, bohužel svou tutovku nedal.. Gól se nám podaří vstřelit ve 23 minutě, když se do míče z poza vápna opřel Pavel Mareš. Míč se od tyče odráží do golmana a ten si ho sráží do brány! 0:1    Zhruba ve 30 minutě mohlo být pro nás ještě veseleji, ale to by Míra Prágl musel proměnit pokutový kop … Svou chybu však napravuje ve 44 minutě, když se ve vápně prosazuje hlavou. Přiťukává míč pod sebe na úplně volného Kubu Horáka, který do prázdné branky nemá problém.. 0:2!  Domácím musíme zmínit tři akce. První z nich, byla střela z 25 metrů, která před Tomášem nebezpečně skočila…   U druhé šance, už musel Tomáš předvést skvělý zákrok, když se do zakončení z úhlu dostal domácí útočník. Třetí šance byla opět střela z 25 metrů, která opět před Tomem nebezpečně skočila. Na mokrém trávníku jsou takové střely vždy hodně nebezpečné. Opět jdeme do kabiny s vedením 2:0. Opět nejhorší možný výsledek.. Csaplárova past!

Do druhé půle jdeme s tím, že nechceme udělat žádnou laxní chybu, která by znamenala možnost vrátit se domácím do zápasu….  Bohudík se tak i stalo. Kombinačně se snažíme něco pořád vymýšlet, ale s přesností jsme si moc nerozuměli. Kazíme spousty a spousty jednoduchých přihrávek. Vyzdvihnout, ale musíme gólovou akci na 3:0 z našeho pohledu, když se na 4 přihrávky odzadu řítí sám na golmana opět Kuba Horák. Bohudík dává! 64 Minuta.  Tento gól již úplně zlomil odpor domácích a my přidáváme do konce zápasu po pěkných akcích ze strany hřiště ještě 2 branky. První dává Roman Lubas v 78 minutě 0:4 a v 81 minutě po akci jako přes kopírák dává branku Pavel Mareš.. 0:5.. Zápas se pak už jen dohrál a my si připisujeme další v pořadí již 6 vítězství!

Bohužel, v této nelehké době plné nejistoty, kdy se nejen sport, ale veškeré volnočasové aktivity zabíjejí to opět vypadá na přerušení soutěžního ročníku, nebo nedej bůh snad opětovné zrušení…

To je jedna z věcí co mě neskutečně štve a mrzí! Kluci po první pauze skoro neměli prázdniny a prakticky od konce června na sobě poctivě makali na tréninkách, kde jsme se vůbec nešetřili a hodně toho naběhali. Řekli jsme si něco také k taktické připravenosti na zápasy a to vše se nyní odráží ve výsledkách. Bohužel k čemu to je nebo bylo nevíme, ale myslím si, že se to tento týden dozvíme …  🙁      Každopádně úplné zrušení tak slibně rozjetého ročníku by byla velká rána pro nás všechny!