ASK Lovosice B vs TJ Sokol Černiv

Výhra
  • Miroslav Prágl - 1 branka(y)
  • Roman Lubas - 2 branka(y)
  • Tomáš Uličný - 1 branka(y)
19 září, 2021 | 17:00

Áčko rozpoutalo  30 minutový uragán aby se pak zápas už jen z povinnosti dohrál…. I tak by se v kostce dal shrnout nedělení zápas na půdě Lovosic.

Zápas nám shrne trenér týmu Míra Prágl

Na přípravě jsem  klukům zdůrazňoval, že nechci aby do zápasu šli s vědomým, že rezerva Lovosic je poslední … nechtěl jsem připustit nějaké podcenění a kluci to naštěstí nedopustili. Do zápasu jsme doslova vlétly…. první minuta a po krásné kombinaci na jede dotek peláší sám na branku Tomáš Uličný.. bohužel netrefuje ani branku … Ve druhé minutě se do nebezpečného zakončení dostává Šimon Baran.. Taktéž netrefuje …. třetí minuta a třetí gólovka když se do balonu opřel Hesi (Petr Hesko) a brankář domácích tasí skvělý zákrok!  Domácí se nestačí pohybovat a osvobozují se jen nákopy … ve 13 minutě už jdeme do vedení když se po pěkné kolmé akci prosazuje Šimon, který neomylně krásným centrem mezi oba stopery nalézá hlavu Romana Lubase.. 1:0! V 15 minutě jdeme do trháku,  skvělým obranným zákrokem jsem odebral za půlkou balon soupeři ..vyvezl ho a krásnou kolmicí na tkaničku jde Tomáš Uličný opět sám na golmana.. dělá mu blafák a zakončuje skvělou akci do prázdné! 2:0! V 18 minutě je po lobu golmana ve vápně sestřelen Roman Lubas a kopeme penaltu.. tu neomylně uklízím na druhou stranu než volí domácí golman. 3:0! Poté jsem mohl přidat druhou branku když jsem se dostal do zakončení z hranice penalty, mířil jsem nahoru ale golman domácích opět skvělým zákrokem drží naděje. Tečku za zápasem děláme ve 27 minutě, když opět předskočím domácího útočníka ..narazím si balon o Šimona, kdy mě vysune za domácí obranu .. posunul sem si balon do pohybu, podíval sem se kde nabíhají kluci a krásným centrem levou nohou jsem našel Romana, který byl opět v tváří tvář domácímu brankáři neomylný! 4:0!  Od 30 minuty už se jen poločas dohrával….

V poločase jsem klukům říkal o trpělivosti, něco si ještě připravit a hlavně si zahrát s chutí fotbal … bohužel to se ale už míjelo účinkem … bylo vidět že to prostě máme v hlavách a nebyly jsme druhý poločas už tak soustředění.. prostě jsme to už chtěli jen dohrát a podle toho to vypadalo .. hráli jsme od zadu a opticky nechávali domácím až moc prostoru všude … přesto jsme tam nějaké šance ještě měly , stejně jako domácí kteří měli jednu tutovku, ale s tou si poradil Tomáš v bráně..

Za první poločas klobouk dolů … za druhý už prostě jen nutné dohrání zápasu.

Za týden doma nás čeká Liťák a to bude jiné kafééé! “

19 září, 2021 17:00 Mistrovské utkání 2021/2022

ASK Lovosice B000Prohra