ASK Lovosice B vs TJ Sokol Černiv

Září 8, 2019 | 17:00

Z Lovosic za dva body…..

Do týmu se konečně pomalu vrací všichni dovolenkáři a marodi a na týmu je to znát…..

Do zápasu jsme vstoupily pozornou obranou a hrou přímočaře dopředu. Tato taktika se osvědčila a naše agilní kraje se staraly o průvan v Lovosické defenzivě. Bohužel naším hlavním nepřítelem pro tento zápas jsme byly my samy…. počet ložených šancí, které jsme dokázali spálit překročil dvouciferné číslo .. a to se bohužel vždycky vymstí!

Do vedení jsme šli po krásné akci, kdy Petr Hesko našel českou uličkou rozběhnutého Šimona Barana a ten ranou na zadní tyč mění skóre – 39 minuta. Do této minuty je potřeba zmínit další dvě tutové šance Šimona Barana, Fandy Horáka, Kuby Horáka, Tomáše Uličného a Míry Prágla, kteří buď trefovali dobře postaveného Šafránka v domácí brance. Z Lovosických šancí můžeme vypíchnout (kromě pár střel z dálky, které byly zblokované obranou nebo do té doby v pohodě chytajícím Spodniakem) pouze pěkný zpětný centr Podrazila a v tutové šanci nepřesně hlavičkujícího Baboráka. Do dvoubrankového vedení jsme mohly jít v 45 minutě, kdy uplatnil svou rychlost Tomáš Uličný, řítil se z boku sám na domácího golmana… nechamtil a viděl lepší postaveného Romana Lubase – dává mu balon, ale ten je pomalejší než bychom potřebovaly a stoper domácí ve skluzu zachraňuje… V těchto situacích musíme být prostě více důrazní a hladoví!!!

V 18 minutě jsme bohužel musely poprvé střídat, kdy pro zranění třísla musel dolů náš jediný golman Jirka Spodniak… Nahradil ho Patrik Krebs!

Druhá půle začala až příliš z ostra … 46 minut a tutovka Romana Lubase.. nedal.. U nás spálil tutovku Roman Podrazil rovněž v té samé minutě. Ve 47 minutě ještě vychytal Patrik Krebs záložníka domácích. Ve 48 minutě už se skóre mění… na 1:1 upravuje pěknou střelou domácí Gaube. V 50 minutě už je opět 2:1 pro nás.. Pěkným pasem za obranu domácích našel Míra Prágl rozběhnutého Kubu Horáka.. ten do obrany doslova vlétl a za svůj důraz byl odměněn brankou do prázdné. Poté dobře bráníme a z brejků si vytváříme další šance … Tomáš Uličný.. Roman Lubas.. Kuba Horák.. Šimon Baran … prostě dnes nám to tam nepadalo… V tuhle chvíli jsme mohly zápas jednoznačně zlomit v náš prospěch.. místo toho přichází trest … v 64 minutě vyrovnává opět domácí Gaube – 2:2. Do vedení se dostáváme v 78 minutě.. po krásně zahrané standardce Jirkou Lubasem uklízí balon do sítě Roman Lubas – 3:2 . bohužel v 86 minutě o vedení opět přicházíme, když si nepohlídáme zpětnou přihrávku a pěknou střelu domácího Richtra … Krebs neměl nárok! 3:3 ! V 89 minutě nám po čtvrté vrací vedení Šimon Baran, který v akci jako přes kopírák z prvního poločasu opět uklízí svou šanci 4:3! Hosté vše vsadili na jednu kartu! A bohužel poslední roh zápasu Petrik Krebs vyráží přímo do skrumáže Lovosických a Gaube efektně přes hlavu vyrovnává! 4:4 … 91 minuta….

Penalty jsou loterie a zatímco my jsme proměnily všechny pokusy, domácí jednu zahodili, když Patrik Krebs výborně vystihl směr a lapil jí!

Září 8, 2019 17:00 Mistrovské utkání 2019/2020

ASK Lovosice B044Remíza