ASK Lovosice B vs TJ Sokol Černiv

4

TJ Sokol Černiv

draw
  • Jakub Horák - 1 branka(y)
  • Roman Lubas - 1 branka(y)
  • Šimon Baran - 2 branka(y)
8 září, 2019 | 17:00

Report

Z Lovosic za dva body…..

Do týmu se konečně pomalu vrací všichni dovolenkáři a marodi a na týmu je to znát…..

Do zápasu jsme vstoupily pozornou obranou a hrou přímočaře dopředu. Tato taktika se osvědčila a naše agilní kraje se staraly o průvan v Lovosické defenzivě. Bohužel naším hlavním nepřítelem pro tento zápas jsme byly my samy…. počet ložených šancí, které jsme dokázali spálit překročil dvouciferné číslo .. a to se bohužel vždycky vymstí!

Do vedení jsme šli po krásné akci, kdy Petr Hesko našel českou uličkou rozběhnutého Šimona Barana a ten ranou na zadní tyč mění skóre – 39 minuta. Do této minuty je potřeba zmínit další dvě tutové šance Šimona Barana, Fandy Horáka, Kuby Horáka, Tomáše Uličného a Míry Prágla, kteří buď trefovali dobře postaveného Šafránka v domácí brance. Z Lovosických šancí můžeme vypíchnout (kromě pár střel z dálky, které byly zblokované obranou nebo do té doby v pohodě chytajícím Spodniakem) pouze pěkný zpětný centr Podrazila a v tutové šanci nepřesně hlavičkujícího Baboráka. Do dvoubrankového vedení jsme mohly jít v 45 minutě, kdy uplatnil svou rychlost Tomáš Uličný, řítil se z boku sám na domácího golmana… nechamtil a viděl lepší postaveného Romana Lubase – dává mu balon, ale ten je pomalejší než bychom potřebovaly a stoper domácí ve skluzu zachraňuje… V těchto situacích musíme být prostě více důrazní a hladoví!!!

V 18 minutě jsme bohužel musely poprvé střídat, kdy pro zranění třísla musel dolů náš jediný golman Jirka Spodniak… Nahradil ho Patrik Krebs!

Druhá půle začala až příliš z ostra … 46 minut a tutovka Romana Lubase.. nedal.. U nás spálil tutovku Roman Podrazil rovněž v té samé minutě. Ve 47 minutě ještě vychytal Patrik Krebs záložníka domácích. Ve 48 minutě už se skóre mění… na 1:1 upravuje pěknou střelou domácí Gaube. V 50 minutě už je opět 2:1 pro nás.. Pěkným pasem za obranu domácích našel Míra Prágl rozběhnutého Kubu Horáka.. ten do obrany doslova vlétl a za svůj důraz byl odměněn brankou do prázdné. Poté dobře bráníme a z brejků si vytváříme další šance … Tomáš Uličný.. Roman Lubas.. Kuba Horák.. Šimon Baran … prostě dnes nám to tam nepadalo… V tuhle chvíli jsme mohly zápas jednoznačně zlomit v náš prospěch.. místo toho přichází trest … v 64 minutě vyrovnává opět domácí Gaube – 2:2. Do vedení se dostáváme v 78 minutě.. po krásně zahrané standardce Jirkou Lubasem uklízí balon do sítě Roman Lubas – 3:2 . bohužel v 86 minutě o vedení opět přicházíme, když si nepohlídáme zpětnou přihrávku a pěknou střelu domácího Richtra … Krebs neměl nárok! 3:3 ! V 89 minutě nám po čtvrté vrací vedení Šimon Baran, který v akci jako přes kopírák z prvního poločasu opět uklízí svou šanci 4:3! Hosté vše vsadili na jednu kartu! A bohužel poslední roh zápasu Petrik Krebs vyráží přímo do skrumáže Lovosických a Gaube efektně přes hlavu vyrovnává! 4:4 … 91 minuta….

Penalty jsou loterie a zatímco my jsme proměnily všechny pokusy, domácí jednu zahodili, když Patrik Krebs výborně vystihl směr a lapil jí!

Podrobnosti

Datum Čas Typ zápasu Sezóna
8 září, 2019 17:00 Mistrovské utkání 2019/2020

Výsledky

KlubPrvní poločasDruhý poločasBrankyVýsledek
ASK Lovosice B044Remíza
TJ Sokol Černiv134Remíza

TJ Sokol Černiv

# Hráč Pozice Branky Asistence Žluté karty Červené karty
14František HorákObránce0000
6Jakub HorákZáložník1000
7Jiří PodařilZáložník0000
16Marek ŠilhanZáložník0000
2Miroslav PráglObránce0000
15Patrik KrebsObránce0000
13Pavel MarešObránce0000
3Petr HeskoObránce0000
8Roman LubasÚtočník1000
10Šimon BaranZáložník2000
9Tomáš UličnýZáložník0000
18Václav ČernýObránce0000
11Zdeněk BovškaZáložník0000