Ve druhém domácím zápase přivítal náš celek hosty z Malých Žernosek a bylo se na co koukat. Tak, jak to v takových zápasech bývá, k vidění bylo spousty pěkných branek a ještě pěkná řádka neproměněných šancí na obou stranách. V brance domácích se po delší době představil Vašek Netolický mladší a nutno dodat že tasil jeden lepší zákrok než druhý. Smutným hrdinou se stal Roman Lubas, který vstřelil 5 branek, přesto to na vítězství nestačilo. První poločas skončil smírem 2:2, když v druhém poločase už to vypadalo na ručník z naší strany. Malé Žernoseky trestaly takřka vše co jsme my pokazily. Konečným výsledkem je 7 obdržených a 5 vstřelených branek na našem kontě… no nic jdeme dál .. další zápasy nás čekají!! Hned tento pátek 10.9. se představí naše garda poprvé venku a to v Lovosicích od 18:00.

OSTRÝ START TAKÉ PRO TÝM STARŠÍ PŘÍPRAVKY!

V neděli 5.9. přivítala starší přípravka “b” tým Lovosic a rovněž bylo na co se dívat.. pěkné akce a šance se rodily na obou stranách ale produktivnějším týmem byly bohužel hosté. O poločase prohrávala naše přípravka rozdílem 1:6, ale ve druhém poločase se kluci zvedli dokázali ze soupeřem držet krok. Výsledek druhé půle byl 5:5 a určitě je na čem stavět. Celkové skóre tedy 6:11 pro hosty. Nevadí jdeme dál! Starší přípravka další zápas sehraje v neděli 12.9. od 10:00 na hřišti v Lovosicích, kde je čeká místní “a” tým.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ODLOŽENA….

Mladší přípravka měla svůj start do soutěže předvést v sobotu, ale utkání bylo přeloženo na čtvrtek 9.9. Zajíždí k derby do Libochovic!

0 0 votes